Wpis z mikrobloga

@piksel169: jakich dowodow xD wiesz jak dzialaja anonimowe boardy??? tematy tam znikaja w przeciagu dnia, pasta powstala jezscze na starym kara? albo nawet na tapchanie, przepadlo, zadnych dowodow nie ma, a watpie w to ze robil screeny tematu zaraz po napisaniu owego tematu

a tak na pierwszy rzut oka, to wszystko tam jest przeklejone z vi/kara

i daj spokoj, skad ten rezyser by mogl sie orientowac w temacie polskich anonow
  • Odpowiedz
Pasta o wędkarzu powstał na kara jakieś 3-4 lata temu, zresztą, 80% contentu jest #!$%@? na wykop. I absolutnie nie mam z tym problemu bo mem to mem i sam się rozprzestrzenia, ale przywłaszczanie sobie autorstwa pasty to jest #!$%@? taka żeżuncja że aż się musiałem przejść po pokoju.
  • Odpowiedz
@Dambibi: to,to, w internecie stety, niestety, nie ma czegos takiego jak hermetyczny domek na drzewie ale przywlaszczenie sobie autorstwa jakiejs kopiujwklejki, nakrecenie na podstawie tego filmu (!!!) to jakis wyzszy poziom dziwactwa i nadal nie potrafie skumac #!$%@?.jpg

a tak na marginesie zadziwia mnie zawsze jak daleko to zaszlo, w sensie nomenklatura chanowa jest juz tak mocno wpisana w zycie nastolatkow/studenciakow ze oni nawet nie maja pojecia ze za stworzenie
  • Odpowiedz
@abdullahibnalibali: koło zostało wynalezione na tyle dawno, że nie jest możliwym, byś miał tyle lat. Czy tak ciężko zrozumieć, że ta pasta nie powstała z wielkiego wybuchu, tylko ktoś ją stworzył? Czemu więc z taką pewnością upieracie się, że to nie był ten gość?
  • Odpowiedz
@abdullahibnalibali: aha, czyli jak ktoś napisał na kara, to znaczy, że to absolutnie nie mógł być wykopek? Co do potwierdzenia, to w jaki sposób miałby to potwierdzić? xD Miał zrobić screena jak to pisze pierwszy raz, bo wiedział, że to będzie znane? xDDD
  • Odpowiedz
@goltus Był już tu taki jeden co chciał wydać wszystkie pasty w jakiejś tam formie (nie pamiętam dokładnie), ale z niewiadomego powodu przerwał swoją "działalnośc" xd

  • Odpowiedz