Wpis z mikrobloga

@enpoka: depresja? mamy #!$%@? okres teraz, poczatek jesien, gadalam dzis o tym ze znajoma, ze duzo ludzi ma ostatnio ciezkie dni. Ja sama teraz wstalam po 24h snu, nikt nie potrafil mnie dobudzic. Brak checi do wykapania sie takze jest efektem zaburzen z okazji #!$%@? na swiecie. Wstawaj z lozeczka Mireczku i idz sie myc <3
@enpoka: To powinny juz dzialas i powinny Cie motywowac do dzialania. Jesli nadal jest cos nie tak musisz je zmienic:) Cos o tym wiem bo z 4 razy zmienialam kiedys swoje leki zeby bylo ok. Niestety znow za tydzien musze isc do lekarza i ustalic co jest nie tak, bo mam jakies cholerne nawroty a ciezko sie jest samemu pozbierac. Mireczku zycze Ci powodzenia i pisz na pric smialo jak bedziesz
@enpoka: wiem, że to słaby tekst, ale ja też czasem mam lenia jak pomyślę o prysznicu, z tym że u mnie to nie jest kilka dni, a po prostu odkładanie porannego prysznica przez kilka godzin. Ale warto w koncu sie zmusic - uczucie świeżości i energii swiezo po kąpieli jest niezastąpione :)