Wpis z mikrobloga

@M4ks: Ale o co ci chodzi? Microsoft pokazał niemałą rewolucję zarówno softwareową jak i hardwareową, Apple zmieni design klawiatury i ew dołoży parę odcieni kolorów w swoich komputerach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sukces? Zależy jaką miarą go mierzyć. Jeśli chodzi o poziom jego użytkowników, to niewątpliwie widać go po komentarzach w tym wpisie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@M4ks: ale ten Dial który pokazali to jednak fajny jest :) Umówmy się - ostatnio apple raczej nie błyszczy nowościami. Tu usunie port, tam da panel zamiast przycisków. Cytując klasyka: no tak średnio bym powiedział :) Ale może właśnie takie innowacyjne posunięcia ze strony MS zmobilizują apple? Ja tam się cieszę, że są firmy które pokazują coś nowego :)
ALLinOne z dotykowymi wyświetlaczami?


@xandra: xD nowosc w cholere, wyswietlacze dotykowe taka rewolucja.. tylko o kafelkach zapomnieli. Dotykowego all in one to moja ksiegowa ma od paru lat, jakieś gowno od HP, ale jest dumna jak moze mi cos pokazac i pomazac sobie ekran przy okazji.

Czy może ultra wydajne laptopy, które wytrzymują 16h? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: wytrzymuja DO 16h... zobaczymy ile bedzie z
Ja tam się cieszę, że są firmy które pokazują coś nowego :)


@RottenKitten: ale ja nie twierdze, ze nie pokazuja, bo tak jak pisalem chwile temu - Surface Studio ma potencjal, ale reszta to typowe mikrosoftowe badziewie, wycenione i tak lepiej niz to przeplacone apple ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na codzien co prawda jest hejt na MS, ale akurat teraz nie, bo jeszcze modniejszy jest akurat hejt
@M4ks:

xD nowosc w cholere, wyswietlacze dotykowe taka rewolucja..

W takiej formie na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wytrzymuja DO 16h... zobaczymy ile bedzie z wlaczonym WiFi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To zupełnie jak Maki, które wytrzymują DO 10h, gdy się ich za bardzo nie używa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ktory wyglada jak proba gonienia iPada pro

Porównujesz iPada
W takiej formie na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: chyba inne konferencje ogladalismy xD albo nie korzystalas z niczego dotykowego od 10 lat... chociaz jak masz linuksa to calkiem mozliwe ;)

To zupełnie jak Maki, które wytrzymują DO 10h, gdy się ich za bardzo nie używa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: a tu polecam sobie zajrzec w benchmarki i zobaczyc jak
@M4ks:

chyba inne konferencje ogladalismy xD albo nie korzystalas z niczego dotykowego od 10 lat...

Raczej te same. A więc uważasz, że Apple ma w swojej ofercie identyczny sprzęt już od dwóch lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tu polecam sobie zajrzec w benchmarki i zobaczyc jak bardzo spada przy normalnym uzytkowniu

A ja polecam zajrzeć na forum makowe, gdzie użytkownicy narzekają, że te 10h to ściema
Raczej te same. A więc uważasz, że Apple ma w swojej ofercie identyczny sprzęt już od dwóch lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: identyczny, no po prostu ten sam co do milimetra...

A ja polecam zajrzeć na forum makowe, gdzie użytkownicy narzekają, że te 10h to ściema ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą paru moich znajomych potwierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°
identyczny, no po prostu ten sam co do milimetra...


@M4ks: Z dotykowym, ustawianym dowolnie monitorem i obsługą naciskową pióra jak rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wow, dlatego wlasnie w benchmarkach w ktorym porownuje sie realny czas pracy a nie opowiesci wychodzi jak wychodzi - i nie, nie wychodzi 10h,

A ja głupia myślałam, że użytkownicy Apple nie jarają się cyferkami, cóż za zaskoczenie...

rownie dobrze moge zapytac,
@xandra @Xantia

Sukces? Zależy jaką miarą go mierzyć.

No ciekawe, hmm, jaką miarą może mierzyć korporacja swój sukces. Pewnie najlogiczniejszą miarą jest sprzedaż produktu który stworzyła, ale dla ciebie, mogą to być komentarze na wykopie. Dla mnie na przykład miarą sukcesu Apple może być fakt istnienia takich osób jak ty, dorosłych!, smutnych i samotnych (chyba, że liczyć dwa koty które posiadasz) przegrywów, które od ponad 10! lat robią tylko hau, hau, hau,
Pobierz
źródło: comment_DeDoMSYIq2yNJaQPNBnBPRTSvRULXJAI.jpg