Wpis z mikrobloga

@xandra: z toba to nawet szkoda zaczynać dyskusji bo jesteś tak płytka, #!$%@? na czarno żeby się w przyszłości nie przejechać i życzę miłego tasowania się pod produkty firmy Apple lub Microsoft ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra:

Oczywiście ty osiągnąłeś sukces kupując sprzęt.

Nie osiągnąłem żadnego spektakularnego sukcesu w swoim życiu, jestem tylko szaraczkiem płacącym bardzo wysokie podatki. Ale w takim razie co można powiedzieć o tobie? Te twoje wojenki trwają już ponad 15 lat, masz > 30 lat na karku, a twoim największym osiągnięciem jest zaadoptowanie kota, na którego nawet nie weźmiesz 500+
  • Odpowiedz
@kucyk: Pomijając rzeczy, których nie rozumiem w tym wpisie, bo bierzesz mnie za kogoś innego to myślę, że największym sukcesem na dziś będzie możliwość śmiania się z nowości Apple na dzisiejszej konferencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kucyk: Przypadkowa i niezamierzona zbieżność ników, wiele osób już mnie z nią myliło. A ponieważ tego nie lubię, muszę dodać cię na czarną listę jak tamtych dla świętego spokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: używałem maca bratowej, kolega z pokoju w pracy jest iOSowcem i bawiłem się jego maciem ultra, działa to zajebiście, rakieta, w porównaniu do mojego laptopa z podobnymi parametrami to niebo a ziemia, potrafi latać cały dzień po szkoleniach bez podpiętego zasilacza i bateria spokojnie ogarnia 6-7h pracy, nie rozumiem tego bólu dupy na iOS, może faktycznie to ból dupy biedaków?
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej:

bawiłem się jego maciem ultra

Nie ma takiego modelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie rozumiem tego bólu dupy na iOS, może faktycznie to ból dupy biedaków?

Na komputerach był oSX, teraz nazwany z powrotem MacOS, a sprzęt, o którym napisałam jest droższy od Maków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaiste poziom osób próbujących bronić tu speców z Cupertino naprawdę jest ciekawy... (
  • Odpowiedz
rownie dobrze moge zapytac, czy Surface odpali jakiekolwiek wersje programów z ipada.

Po co? Od tego są tablety, sprzęt PRO odpala aplikacje desktopowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) A czekaj, przecież Apple ma własną definicję bycia PRO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@xandra: @M4ks: ALe przecież Win
  • Odpowiedz
A ja głupia myślałam, że użytkownicy Apple nie jarają się cyferkami, cóż za zaskoczenie...


@xandra: > Ma, bierzesz taki sprzęt do plecaka, jedziesz gdzieś, a w hotelu podłączasz sobie go do TV, myszkę i pracujesz dalej... Jak na desktopie. iPadem Pro można sobie w takiej sytuacji co najwyżej Netflixa pooglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@xandra: reasumujac - jak cyferki sa na niekorzysc apple, to sa wazne, jak sa
  • Odpowiedz
@M4ks: a na iPada trzeba specjalnie napisać korzystając z Cocoa (czy jak się teraz to obj C nazywa) C# odpala każdy z rodziny systemów Win, what's the difference?
  • Odpowiedz