Wpis z mikrobloga

@mr0_: ty castowałeś te mecze tak? propsy, że robicie to dla polskiej publiczności, jestem całkowicie "za" szeroko pojętemu udostępnianiu esportu ale serio, jeśli się ogląda streamy innych zagranicznych grup, to oni np otwarcie nie pokazują swojej stronniczości w stylu "ale ich porobiliśmy" "zaskoczyli nas" itd wiesz o co chodzi. Pierwszy raz oglądałem polski stream dziś i to od razu się rzuciło "w uszy". Może trochę dziwne porównanie, ale czułem się
  • Odpowiedz
@Tanvage: Dzięki za cenny feedback. Rozumiem, że poniekąd "stronniczy" cast może nie przypadać do gustu - ale nasze małe community, które tam zebraliśmy jest dość specyficzne. ATN to dla nas nie "jacyś goście" tylko ziomki regularnie cocastujący u nas inne gry, siedzący na czacie, są częścią tej społeczności. Stąd trudno nam jest w ogóle ukrywać to, komu kibicowaliśmy. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dla kogoś kto wpadł pierwszy
  • Odpowiedz
@mr0_: rozumiem, że castujecie też "normalne" lany a nie tylko quali tak? wbiję na któryś mecz z bostonu zobaczyć jaki jest cast jak atn nie gra :P
no i co jak co jeszcze raz propsy, że się wam chce, bo podejrzewam, że dla takiej polskiej społeczności castowanie to pewnie ciągle blisko non profit
  • Odpowiedz
@Tanvage: Owszem, castujemy nie tylko ATN, choć ostatnio ciągniemy ten wózek tylko we dwóch, a wiadomo jak to z czasem bywa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co do profitów - na razie na duży minus, ale tak to z hobby zwykle bywa, więc nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz