Wpis z mikrobloga

@Karol_Bednarczyk: Jak mozna miec w Polsce kablowe 3 megabity i 200 pingu w 2016 roku. Dzis akurat mierzylem 3G (nie LTE) T-mobile'a na jakiejs wsi i bylo ponad 8mbit i cos kolo 80ms pingu... na zadupiu (nie takim zupelnym, ale jednak) po 3G. Takie parametry po kablu to ponury żart.
@sln7h: no tak samo myślę, szczególnie że mieszkam w mieście. Matka niby dzwoniła do nich, oni powiedzieli że coś tam zresetowali i my mieliśmy to samo zrobić i wczoraj podobno naprawili. Dzisiaj mi się gif jakieś 15 sekund odpala
i powiedział własnie że trzeba kupić nowy.


@Karol_Bednarczyk: powinni Ci za router jeszcze zwrocic moim zdaniem bo wyszlo ze z ich winy wydales pieniadze na darmo. oczywiscie pewnie to niemozliwe ale powinno tak byc. ostatnio mojej mamie sie router zepsul (albo ja go #!$%@? jakos xd) i chcialem tymczasowo jej kabel podlaczyc bezposrednio do kompa ale dane do PPPoE zostaly na zepsutym routerze. powiedzialem zeby zadzwonila do nich i poprosila o
@Karol_Bednarczyk: tez tak mysle tym bardziej ze to lokalna firma w malej miejscowosci (ok. 10tys mieszkancow). najgorsze ze maja monopol ;/ btw. zepsutego routera. wiedzialem ze jest #!$%@? bo sie swiecily wszystkie diody LAN, nie swiecila dioda WLAN i WLAN sie nie rozglaszal. po wylaczeniu i wlaczeniu co mnie zdziwilo :D przyjechal fachowiec i powiedzial ze router zepsuty i do wymiany bo sie diody LAN swieca xD no nic, ja jeszcze