Wpis z mikrobloga

@kazzr: @akwajuk21: @marianoitaliano @MarianKolasa: @TymRazemNieBedeBordo

Ten wpis jest od jednego oszukanego sympatyka Stonogi na fejsbuku. Z jego wpisu wynika, że ma fikcyjne konto bo jego poprzednie zostało zablokowane na fanpage Stonogi. Bo ośmielił się zapytać dlaczego Stonoga oszukuje ludzi. On nie jest jedyną ofiarą zamazywania śladów przez Stonogę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sporo osób tam poblokował. Szczególnie jak na jaw wyszedł cyrk z
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: Mi również nie jest ich żal, wystarczyło mi jak widziałem ich mądrości w komentarzach pod jego wpisami. Typowe Sebki, Karyny, Janusze, Grazyny.

Mogę przyznać, że Stonoga i jego oszustwa pokazują jak dużo naiwnych ludzi żyje w Polsce. Wystarczy zagrać dobrego wujka, pokazać trochę dobrego serduszka i mamy maszynkę do produkcji pieniędzy.

Po co ma pracować jak ludzie mu wrzucą hajs do portfela?
  • Odpowiedz
@AvantaR: No widać, że Sebiksy i Karyny lubią interesy z nim bo taki fajny "ziomek z niego".

@PanSeler: Ja tam zdziwiony nie jestem. Zanim się pojawił z tymi "dowodami" na zniszczenie polityków, to wiedziałem, żę to oszust cwaniaczek.

Już przed tym miał wyroki za posługiwanie się fałszywym antykiem, który niby miał kosztować setki tysięcy złotych. Użył go pod zastaw.

Druga sprawa to, tak młody facet 23 letni Zbigniew
  • Odpowiedz
@MWittmann: #!$%@? no nie żal mi w cholerę nikogo kto łyknął gazetę stonoga, browary stonoga czy inne gówno stonoga. Tego człowieka to można co najwyżej obśmiewać za proroctwo (całkiem bliskie prawdy xD) czy za łapanie podstawionych pedofili. #!$%@?, przecież to człowiek kryminalista. W tych czasach jak ktos ma takie batalie z sądami i nie są to sprawy o pomówienia to musi mieć coś na sumieniu - to nie lata 90
  • Odpowiedz