Wpis z mikrobloga

#rozdajo

Przeglądałem właśnie książki i okazało się, że mam dwie sztuki "25 powodów aby ruszyć w Polskę" National Geographic. Nie potrzebuję dwóch książek (obie są nowe) więc pomyślałem, że zrobię małe rozdajo i wśród plusujących ten wpis za pomocą mirkorandom wylosuje dziś o godzinie 23:00 osobę, której wyślę jedną książkę (na mój kosz jeśli wysyłka do Polski).

Przy okazji może też mała #mikroreklama mojej działalności ;)

Prawie dwa lata temu wyszedłem z piwnicy i zacząłem swój projekt podróżniczy RoadTripBus. W maju 2015 roku wspólnie z narzeczoną kupiliśmy ponad 20letniego VW T4 i projekt nabrał rozpędu. W ciągu ostatnich 2 lat odwiedziliśmy 25 państw i spędzając w podróży prawie 150 dni (z tego ponad 100 w tym roku). Staramy się podróżować niskobudżetowo przy okazji tworząc ciekawe (mam nadzieję) treści z poradami dla innych podróżujących, które zamieszczamy na stronie www.roadtripbus.pl , może ktoś z was mirków lub mirabelek korzystał z naszej strony przy swoich wyjazdach?

Podczas naszych wyjazdów często towarzyszą nam osoby poznane w Internecie (tak zbieraliśmy całe ekipy na wyprawy na Gibraltar w 2015 i Koło Podbiegunowe w 2016 roku), w jednym z ostatnich wyjazdów towarzyszyło nam nawet dwóch mirków z wykopu ;)

Jak ktoś chce to można zerknąć na nasz profil na fb: www.fb.com/RoadTripBusPL

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało :)

#podroze #podrozujzwykopem #roadtripbus
MG78 - #rozdajo

Przeglądałem właśnie książki i okazało się, że mam dwie sztuki "25...

źródło: comment_2HY3q0Ia54UaXqVvGzWjqqx2rikPhFLJ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@misia87vs: Dzięki, miło nam ;)

A co do listy cały czas pracujemy aby wykreślać z niej dodatkowe pozycje (a i przy okazji nowe się pojawiają). Jak ją tworzyliśmy to nie spodziewaliśmy się, że uda się zrealizować aż tyle w ciągu tak niewielkiego okresu czasu.
Teraz staramy się udowadniać innym, że można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MG78: oooo... nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje.. a właśnie czegoś takiego szukałam! Żeby nie musieć za każdym razem szukać w google co można gdzie zwiedzić i gdzie warto pojechać :)
  • Odpowiedz
@pycc: W sumie racja, muszę porobić i wrzucić też na stronę.

Na stoliku mamy taką starą mapę z XVI wieku (zdjęcie ofc ;)) z dwoma cytatami. W środku trochę zebrało się pamiątek po podróżach, głównie w okolicach kokpitu:
- łapacz snów saamów
- lew z Lwowa
- głowa Antiochosa z Nemrut Dagi w Turcji
- figurka Trolla z Norwegii
- maskotka renifera
- jakieś turecka zawieszka z okiem proroka
  • Odpowiedz
@pycc: To jest jakaś wersja Califonia albo coś w tym stylu.

Tylna kanapa rozkłada nam się na łóżko, które jest wygodniejsze niż moje łóżko w domu xd

My mamy 7 siedzeń i na razie nie chcemy redukować ich liczby dlatego nie mamy też takich dużych możliwości jeśli chodzi o modyfikację wnętrza (tu gdzie oni mają 2 siedzenia my mamy 5)
  • Odpowiedz
@jet: Oboje jeszcze studiujemy (mam nadzieję, że w tym roku oboje dostaniemy stypendium naukowe) i nie pracujemy normalnie na etat, jedynie dorywczo ale jest to zazwyczaj praca zdalna więc nawet jeśli jesteśmy gdzieśna wyjeździe to nie ma z tym raczej problemów :)
  • Odpowiedz
@jet: Powiem Ci, że odkąd zaczęliśmy podróżować udało nam się przedefiniować kilka spraw. Teraz coraz bardziej skłaniamy się do pracy zdalnej. Ja raczej można powiedzieć, że porzuciłem już swoje plany co do doktoratu i pracy na uczelni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz