Wpis z mikrobloga

#rozdajo

Przeglądałem właśnie książki i okazało się, że mam dwie sztuki "25 powodów aby ruszyć w Polskę" National Geographic. Nie potrzebuję dwóch książek (obie są nowe) więc pomyślałem, że zrobię małe rozdajo i wśród plusujących ten wpis za pomocą mirkorandom wylosuje dziś o godzinie 23:00 osobę, której wyślę jedną książkę (na mój kosz jeśli wysyłka do Polski).

Przy okazji może też mała #mikroreklama mojej działalności ;)

Prawie dwa lata temu wyszedłem z piwnicy i zacząłem swój projekt podróżniczy RoadTripBus. W maju 2015 roku wspólnie z narzeczoną kupiliśmy ponad 20letniego VW T4 i projekt nabrał rozpędu. W ciągu ostatnich 2 lat odwiedziliśmy 25 państw i spędzając w podróży prawie 150 dni (z tego ponad 100 w tym roku). Staramy się podróżować niskobudżetowo przy okazji tworząc ciekawe (mam nadzieję) treści z poradami dla innych podróżujących, które zamieszczamy na stronie www.roadtripbus.pl , może ktoś z was mirków lub mirabelek korzystał z naszej strony przy swoich wyjazdach?

Podczas naszych wyjazdów często towarzyszą nam osoby poznane w Internecie (tak zbieraliśmy całe ekipy na wyprawy na Gibraltar w 2015 i Koło Podbiegunowe w 2016 roku), w jednym z ostatnich wyjazdów towarzyszyło nam nawet dwóch mirków z wykopu ;)

Jak ktoś chce to można zerknąć na nasz profil na fb: www.fb.com/RoadTripBusPL

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało :)

#podroze #podrozujzwykopem #roadtripbus
MG78 - #rozdajo

Przeglądałem właśnie książki i okazało się, że mam dwie sztuki "25...

źródło: comment_2HY3q0Ia54UaXqVvGzWjqqx2rikPhFLJ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Krok 2.Nikt jeszcze nie przeprowadzał losowania na tym wpisie. Możesz zrobić to jako pierwszy.
Chciałbym rozpocząć nowe losowanie. Jak to zrobić?
Jak mam poprawnie wypełnić pola z datami?
od:
2016-10-26 12:59:53
do:
  • Odpowiedz