Wpis z mikrobloga

@metaxy: jest tyle fajnych dróg! Tzn. fajnie wyglądają się jak się wjeżdża. A później... piach. No to pcham, bo przecież się nie wrócę - ślad by mi się pokrył!!!
  • Odpowiedz
@faramka: ja dodawałem takie drogi do OpenStreetMap i nadal to robię. Inna sprawa, że w okolicach, po których jeżdżę 95% takich nawet mniej znanych ścieżek, jest już dobrze oznaczonych.
  • Odpowiedz
No to pcham, bo przecież się nie wrócę - ślad by mi się pokrył!!!


@faramka: Heh, moje dziwactwa z dokręcaniem kilometrów dzięki Tobie wydają się nieco normalniejsze.
  • Odpowiedz
moje dziwactwa z dokręcaniem kilometrów


@metaxy: Ty zobacz, jak ja się dzisiaj kręciłam po osiedlu, żeby mi do równych 30 doszło ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Bawiliście się w takie coś? #google, #openstreetmap ?


@faramka: Na szutrowe drogi google kompletnie się nie nadaje. Openstreetmap jest dla mnie za mało czytelny. Osobiście korzystam z osmapy uruchomionej na Locusie. Dla mnie jest dobrze czytelna na ekranie smartfonu.
A piach.. hmm... bywa wredny.
  • Odpowiedz
Openstreetmap jest dla mnie za mało czytelny.


@makumat: Aplikacja która ma jakiś tam styl może być nieczytelna. Dane w OSM co najwyżej niekompletne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle razy trzeba powtarzać, że OSM to nie jest jakaś jedna aplikacja.
  • Odpowiedz
@makumat: chodzi mi o uzupełnianie map Google i/lub OSM o względnie dobre jakościowo drogi. Właśnie po to, żeby te drogi mieć widoczne w Locusie albo gpsies.com :)

@Pieseu: nie jestem człowiekiem lasu i tak, boję się być tam sama w nocy ()
  • Odpowiedz
chodzi mi o uzupełnianie map Google i/lub OSM o względnie dobre jakościowo drogi. Właśnie po to, żeby te drogi mieć widoczne w Locusie albo gpsies.com :)


@faramka: Aaa.. to teraz zrozumiałem pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale niestety odpowiedzi u mnie brak :(
  • Odpowiedz
ślad się przeciął przed blokiem


@civi88: dementuję plotki! Nic się nie przecięło! Na osiedlu są trzy równoległe uliczki :) Z bliska widać ślad idealny ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@civi88: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
HA! Masz rację. Wyjątkowo brama wjazdowa była otwarta i wystartowałam/zakończyłam z podwórza, a nie po przejściu przez furtkę (,)
  • Odpowiedz
http://ump.waw.pl/


@bynon: dzięki. Widzę, że tej super drogi, którą wczoraj jechałam, nie ma na tej mapie (jak i na żadnej innej mapie/wartwie, które znam).

Bardzo często planuje sobie trasy na mapach online'owych (szybko i wygodnie, na mapie papierowej bądź skanie takowej zeszłoby mi dłużej chociażby z obliczeniem dystansu itd.). Ostatnio korzystam głównie gpsies.com. Na warstwach tam dostępnych dróg leśnych jest tyle, co kot napłakał. W dodatku część z nich jest po
  • Odpowiedz