Wpis z mikrobloga

@klimala: banda kretynów obraziła się, że na wkopie pojawiło się ama z masą (gangster) i zrobili gównoburze zasypując wykop spamem z tym tagiem. Paru przegięło pałkę i dostało bana. Teraz kolejni "sprawiedliwi" się burzą i spamują o zdjęcie banów.
  • Odpowiedz
@klimala: wykop zorganizował ama, admnistracja trochu się tym powoziła w socjalach, masa przyszedł, powiedział troche interesujących rzeczy, ale generalnie bez skruchy nie dość ze opowiadał o swojej działalności, to wręcz stawiał się jako wybawca ("uchroniłem skarb państwa przed xxx miliardami strat!" "to dzieki mnie ich zamkneli" itd). A przy okazji nachalnie reklamował swoja nowa ksiazke i zachecial do polubienia jego funpage'a. Wykopkom to nie podeszło, wyrazili sie jak to wykop, poszły
  • Odpowiedz
@PolishBloodHonoured: Po co to "prawicowych"? Ja jestem prawicowy i uważam, że to sprawa administratorów serwisu z kim robią AMA, czy biorą za to pieniądze i ile. A treści których nie akceptuje lub które mnie nie interesują po prostu nie czytam. Nie wpychaj polityki tam gdzie to nie potrzebne.
  • Odpowiedz
@PolishBloodHonoured: To rozumiem że dla nie-prawicowych działaność gangsterska, związana z kradzieżą, gwałtami i handlem żywym towarem, też dziećmi to "DOROBIENIE SIĘ" które można wywołać "ZAZDROŚĆ"? Chlopie, sam sobie wystawiasz wizytówkę takiego, który by lizał nogi za miejsce w takiej mafii i możliwość zgwałcenia kobiety czy dwóch, pobicia kogoś czy podpalenia jakiegoś domu.
  • Odpowiedz
@larvaexotech: W Polsce jest mało ludzi o nowoczesnych poglądach, prawica to jest coś w zasadzie co powinno zniknąć z kart historii aby nie powtórzyć błędów które się juz wydarzyły w przeszłości. System oparty na szukaniu wrogów, zdrajców oraz wszelkiej dyskryminacji to coś czego należy się przestrzegać.
  • Odpowiedz
@qwarqq: Jako człowiek nowoczesny z liberalno lewicowymi wartościami nigdy w życiu bym nie okradł innej osoby oraz nie chciał bym aby ktoś inny cierpiał przez moje decyzje kosztem wzbogacenia.
Jedynie w obronie koniecznej dopuszczam możliwość użycia siły co jest zrozumiałe.
  • Odpowiedz
@PolishBloodHonoured: Ale masie zazdrościsz co nie? Bo wszystkim innym to wmawiasz. Zazdrość kasy zdobytej na cudzym nieszczęściu, ale sam uważaj się za świętego. Ale spoko, facet gwałcił, podpalał, kradł i zabijał, skruchy nawet tyle co za grosz, ale ty dalej go broń, wmawiaj innym że mu zazdroszczą. To jest prawdziwie lewa droga!

Cóż, jako CZŁOWIEK, niekoniecznie mający upartą potrzebę obwieszczania wszystkim jaki jest to nowoczesny, osobiście gardzę masą. gardzę osobami które
  • Odpowiedz
@qwarqq: Udaj się do lekarza, twoja nienawiść zamgliła ci umysł. Nikomu nie zazdroszczę. Rozumiem jednak, że AMA ma prawo zamieścić na tym portalu każdy. Już wcześniej było wiele kontrowersyjnych postaci w AMA często oszustów, złodziejów. Wtedy jakoś nikt nie protestował dlatego należy uszanować decyzje administracji serwisu wykop.pl.
  • Odpowiedz