Wpis z mikrobloga

#xiaomi

Mireczki od jakiegoś już czasu śledzę rynek ale cały czas się waham i stąd prośba o rozwianie moich wątpliwości. Nie zależy mi na szybkości- miałem redmi note 3 2gb ram i nigdzie tego nie wykorzystywałem (tylko tyle żeby pisać na mesengerze, korzystać z facebooka, przeglądać internet). Zależy mi za to na baterii i aparacie
- czy opłaca się brać #redmipro ? mało wpisów w tagu więc może tutaj zapytam- czy soft będzie bezproblemowy? nie chcę się bawić w wgrywanie romów, chcę żeby wszystkie aktualizacje były OTA i ogólnie śmigało zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie brałbym bo usb c, 2 aparaty i czytnik linii papilarnych z przodu ale boje się wsparcia.
- czy może lepiej coś z serii Mi (typu mi4c czy coś) - ale ogranicza mnie budżet mniej więcej 800zł

no i ostatnie pytanie- gdzie zamawiać? czy korzystać z tej promocji na #gearbest czy lepiej ubezpieczona przesyłka dhlem i polską gwarancją na #ibuygou ?
  • 1
  • Odpowiedz
czy soft będzie bezproblemowy? nie chcę się bawić w wgrywanie romów, chcę żeby wszystkie aktualizacje były OTA i ogólnie śmigało zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@a665321: Redmi Pro ma oficjalnie jedynie chiński soft, więc bez zmiany, byłbyś skazany na język angielski z chińskimi usługami i appkami.
  • Odpowiedz