Wpis z mikrobloga

@CortesHernan: Prawda jest taka, że w tego typu ankietach każdy chwali swoje. Ja mieszkam akurat na Piątkowie i bardzo sobie chwalę, ale osiedle osiedlu nie równe. Z całego Piątkowa moje osiedle (Batorego II) wydaje mi się zdecydowanie najlepsze (stosunkowo młode osiedle, cisza, pogranicze miasta, bliskość lasów i terenów do uprawiania sportu, bliskość szybkiego tramwaju PST - 10 - 15 minut do centrum). Wspomniane wyżej przez niektórych Rataje (Podobnie przedstawia się Starołęka
  • Odpowiedz
@CortesHernan: A ja Ci polecam Górczyn / Świerczewo - spokój prawie jak na wsi. Tereny zielone są, autostrada bliziutko. Jeśli pod Poznaniem - Dąbrówki i Zakrzewa unikaj - straszny ścisk tam się zrobił. Sprawdź lepiej Puszczykowo:)
  • Odpowiedz
@Francao. Puszczykowo jest mega drogie , ale klimat jak w miejscowosci nad morzem.

@CortesHernan rataje, winogrady,piatkowo itd to glownie wielka plyta wilda, lazarz kamienice. Jak cenisz cisze spokoj to polnoc strzeszyn, sołacz południe swierczewo. Bliskie okolice to Lubon, Suchy las. Plewiska dabrowka itd strasznie przeludnione.
  • Odpowiedz
@CortesHernan no to tu juz zalezy czy interesuje Cię wyłącznie duże miasto czy może jednak taka bardziej wieś :-) ja np mieszkam w Kórniku. Małe miasteczko - bardzo przyjemne do życia. Tuż przy ekspresówce więc dojazd na Rataje zajmuje mi 15 minut autem lub 30 minut podmiejskim (jeżdżą minimum co godzinę). Są jeziora dookoła i dobrze zagospodarowana przestrzeń. Możesz też pomyśleć np o Kamionkach gdzie właśnie powstał i powstaje bardzo nowoczesny kompleks
  • Odpowiedz