Wpis z mikrobloga

Tak na serio - w związku z #afera #masa i tyloma #emoquit może dałoby się przenieść zainteresowanych ludzi, którym nie odpowiada pazerność moderacji (których już przecież nie jest 5/10 ale sporo więcej) na jakiś inny portal? Zwłaszcza, że są to osoby ogarnięte, które tworzyły ciekawy kątęt. Może ta afera dałaby punkt zapalny pod faktyczną stratę użytkowników (a nie tylko robienie tematycznych wykopów i de facto nabijanie wyświetleń) i białek zobaczyłby że z wykopkami się nie pogrywa?

Wiem, że prób było dużo, ale myślę, że w stronę, w którą idzie wykop (a śledzę go bardzo długo) warto spróbować? Są jakieś chodzące alternatywy?
  • 9
@estkt: trzeba było to powiedzieć np twórcom fejsbuka, jak głównym portalem społecznościowym był myspace. Wystarczyłoby skrzyknąć trochę osób, zwróć uwage, że i tak cały wykop nakręca grupka zapaleńców typu @WuDwaKa

@Smartek: właśnie nie wiem, były jakieś alternatywy, ale nie pamiętam nazw - ktoś coś?
@petrodolan: sekcja europe to tak, lewackie #!$%@? na poziomie jaki się nawet na wykop nie przebija ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale już na sekcji polskiej jest raczej wolność i nie ma syfu zwykle choć niestety wachlarz tematów na naszej sekcji r/poland jest do bólu nudny - sama polityka niemalże no bo w końcu reszta jest na innych subredditach po angielsku zwykle. Ale w końcu można by rozruszać
@Singularity00: A właśnie, że alternatywy mogą być ciekawe i warto by coś ruszyć. Taki np streems padł nie dla tego, że nie było zainteresowania, raczej przez niefrasobliwość twórcy.