Wpis z mikrobloga

#mirkots #pasta #truestory
siema mirki z tej strony Syn Wedkarza z mirkots #!$%@? ten nick sie wzial z pasty na wykopie i to nie byla moja pasta o wedkarzu tak naprawde moj stary jest kierowca ciezarowki (chociaz tez lubi czasem na ryby pojsc) i raz odwozi ta ciezarowka kolege murzyna do firmy tej ciezarowkowej ich i po drodze mieli sie z jednym polakiem spotkac wiec moj stary z murzynem sie ugadali ktory z reszta tez lubil rasistowskie kawaly ze go wrobia. no i spotykaja sie a ten koles sie pyta czemu murzyn z moim starym ciezarowka #!$%@?, a moj stary mowi ze on go sobie kupil na targu murzynow. a ten polak oczy jak piec zloty juz sie swiecily i do mojego starego jak to na targu murzynow a moj stary no takto placisz im tylko na jedzenie i #!$%@? za dwoch moj stary mowi bambo polej piwo a murzyn wtajemniczony w prank i leje im te piwo do szklanek i sie klania i odchodzi do ciezarowki spowrotem i siedzi i nic nie robi tylko patrzy przed siebie jak slup taki zombie XD i ten kolega sie pyta mojego starego czemu murzyn z nami piwa nie pije a moj stary mowi bo jemu nie wolno ON SLUGA JEST I MUSI #!$%@? a ten polak juz taki wkrecony mial sie juz pytac gdzie takiego murzyna dostac slowo honoru moj stary mowi ze on mu go odsprzeda za polowe ceny jak chce i on sobie nowego wezmie potem xDDD
  • 3