Wpis z mikrobloga

Droga Moderacjo, Michale Białku, Aniu. Jesteśmy zainteresowani AMA z tym oto znanym człowiekiem, panem Mariuszem Trynkiewiczem, który zasłynął swego czasu z brutalnego gwałtu i morderstwa kilku dzieci. Jak wiemy dzieki AMA dajecie nam możliwość dyskusji, wymiany zdań, uzyskania odpowiedzi bezpośrednio u źródła - jesteśmy bardzo ciekawi co ma do powiedzenia ten pan i wykop.pl byłby idealną platformą do wymiany myśli. Myślę, że to taka akcja to będzie doskonała wizytówka tego serwisu!

Kto popiera taką ideę zapraszam do plusowania. Wrzucajcie też własne propozycje AMA znanych i inspirujących Polaków - kogo Ania mogłaby zaprosić? Z kim Michał Białek mógłby sobie pogadać o życiu? Komu powinien uścisnąć rękę następnym razem?

#ama #afera #wykop @m_b @a_s @Moderacja
Pobierz p.....k - Droga Moderacjo, Michale Białku, Aniu. Jesteśmy zainteresowani AMA z tym ot...
źródło: comment_mGVcHdKcupCmAZGBI0WkoR5UloQJAU3P.jpg
  • 23
@paprykarzszczecinski1: nie biorę udziału w tej aferze, nie czytałem ama, nie zakopywałem ani nie spamię masą. Ale posłuchaj mnie. W tym człowieku jak w soczewce się skupiła patologia lat 90tych. Mieszkam pod Wołominem. Inaczej byś myślał gdybyś za byle gówno musiał płacić haracz, gdy przejazd pociągiem do Warszawy oprócz biletu kosztował opłatę dla tych łbów, gdyby to twoją siostrę brutalnie zgwałcono. Ten "skruszony" gangster po wysypaniu kumpli powinien zostać przewieziony na
jak cie nei interesuje co chce powiedzieć masa to


@Generau-armii-progresywnej: A co może powiedzieć Masa?! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Odgrzewany kotlet... Wszystko co miał do powiedzenia, to powiedział żeby dupsko uratować.
A na pytania które Wykopków interesują (typu: jak go ochraniają) i tak nie odpowie.
Na pozostałe odpowiedział w stylu; "dobrze się