Wpis z mikrobloga

Droga Moderacjo, Michale Białku, Aniu. Jesteśmy zainteresowani AMA z tym oto znanym człowiekiem, panem Mariuszem Trynkiewiczem, który zasłynął swego czasu z brutalnego gwałtu i morderstwa kilku dzieci. Jak wiemy dzieki AMA dajecie nam możliwość dyskusji, wymiany zdań, uzyskania odpowiedzi bezpośrednio u źródła - jesteśmy bardzo ciekawi co ma do powiedzenia ten pan i wykop.pl byłby idealną platformą do wymiany myśli. Myślę, że to taka akcja to będzie doskonała wizytówka tego serwisu!

Kto popiera taką ideę zapraszam do plusowania. Wrzucajcie też własne propozycje AMA znanych i inspirujących Polaków - kogo Ania mogłaby zaprosić? Z kim Michał Białek mógłby sobie pogadać o życiu? Komu powinien uścisnąć rękę następnym razem?

#ama #afera #wykop @m_b @a_s @Moderacja
p.....k - Droga Moderacjo, Michale Białku, Aniu. Jesteśmy zainteresowani AMA z tym ot...

źródło: comment_mGVcHdKcupCmAZGBI0WkoR5UloQJAU3P.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pierre-van-hooijdonk: Nie p-----l różowa. Eleganckie AMA bylo, nie czytałem książki o Masie to przynajmniej jakiejś niewielkiej części się dowiedziałem tego co mogę tam znaleźć. Kogo byś tu chciala? Beate Kozidrak? Moze by nam coś zaśpiewała xD
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski1: nie biorę udziału w tej aferze, nie czytałem ama, nie zakopywałem ani nie spamię masą. Ale posłuchaj mnie. W tym człowieku jak w soczewce się skupiła patologia lat 90tych. Mieszkam pod Wołominem. Inaczej byś myślał gdybyś za byle g---o musiał płacić haracz, gdy przejazd pociągiem do Warszawy oprócz biletu kosztował opłatę dla tych łbów, gdyby to twoją siostrę brutalnie zgwałcono. Ten "skruszony" gangster po wysypaniu kumpli powinien zostać przewieziony
  • Odpowiedz
jak cie nei interesuje co chce powiedzieć masa to


@Generau-armii-progresywnej: A co może powiedzieć Masa?! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Odgrzewany kotlet... Wszystko co miał do powiedzenia, to powiedział żeby dupsko uratować.
A na pytania które Wykopków interesują
  • Odpowiedz