Wpis z mikrobloga

Jakbym miał kasę i budował dom to bym brał. Pytanie ile to trzeszczy bo jak 2-3 razy więcej od super odkurzacza to bez sensu. Fajne w hotelach gdzie często jest odkurzane codziennie.
@tubbs: mam i polecam. Na etapie budowy domu inwestorzy często inwestują w "bajery" które z biegiem czasu okazują się zbędne, natomiast z odkurzacza jestem bardzo zadowolony. Dla mnie największą zaletą jest to, że słyszysz podczas odkurzania tylko zasysane powietrze(jednostkę mam w garażu), a powietrze jest wydmuchiwane na dwór a nie do domu. Do tego duża moc. Spostrzeżenia, pod rurę ma tylko dwa gniazdka umiejscowione centralnie w bomu na parterze i na
@barbapapa: planuję dom parterowy, więc tym bardziej było by łatwo. Gniazdo w jednym i drugim końcu domu i git.

Oglądam i widzę, że nawet za 2k mogę dostać taki system. Ten Twój około 3k. Muszę porównać czym to się różni.

Dzięki:)
@tubbs: instalacja dość tania, jednostki stosunkowo drogie. Jeśli chcesz sobie urządzić dodatkowo warsztat, to dobry odkurzacz centralny możesz i do narzędzi podpiąć, a to już kwestia bezpieczeństwa, a nie tylko zachcianka.
@tubbs: tak, kosztował koło 3k. Na etapie budowy domu wystarczy, że położysz sobie instalację, rurki są chyba wszędzie te same, różnią się dopiero gniazdami. Tym bardziej, że dom będziesz trochę budował a w tym czasie będzie Ci uciekała gwarancja więc z zakupem jednostki bym się wstrzymał do czasu jak będziesz na etapie meblowania domu. W mojej instalacji mam jeszcze dwie "szufelki", w kuchni i przedsionku. W kuchni mam w cokole szafki