Wpis z mikrobloga

#westworld s01e04
oj podziało się ;)


1)Ford... robi się główny czarny charakter opowieści, ma możliwości, nikogo się nie boi i ma swój plan, będzie wesoło
2)Ten czarny i ta babka... kto by przypuszczał, że mają romans? :)
3)MiB jak w poprzednim odcinku było go mało to teraz imho wygrał odcinek, wszystko ma zaplanowane, wie co i kiedy się zdarzy(w sumie nie pierwszy raz przeżywa te akcję, ale ogólnie odbiór na wielki plus)
4)dziweczyna z tatużem, też fajny twist... ciekawe co z tego będzie dalej
5)i tutaj dla mnie najdziwniejsze, sytuacja z Waynem, czyli wychodzi z tego, że jak jednemu hostowi dali tą historie jako scenariusz, to reszta to sobie automatycznie pobrała? chodzi mi o wymieszanie ścieżek różnych bohaterów
6)historia burdelmamy też fajna :D

no działo się, było jeszcze kilka innych rzeczy ale np. o historii Dolly na razie się wstrzymam(za dużo opcji jak na tą chwilę ;)
  • 7
  • Odpowiedz
@kiken: @Ozjasz_Goldberg: oglądałem ale widocznie musiałem wciśnąć strzałkę w prawo :P

przed 3 odcinkiem miałem zamiar obejrzeć na spokojnie 1 i 2 ale brakło mi czasu, musiałem to pominąć jakoś :)

I jeszcze jedna rzecz mi wpadła do głowy, jak ten przyjaciel gościa wziął nową spluwę, jako upgrade, ciekawe czy coś z tego wyniknie(bo jak na razie nie wiadomo czy zabija pistolet, amunicja, nadajnik, jeszcze coś innego:) ale myślę, że
  • Odpowiedz
sytuacja z Waynem

@ZielonePalto: Masz chyba na myśli Wyatta?

czyli wychodzi z tego, że jak jednemu hostowi dali tą historie jako scenariusz, to reszta to sobie automatycznie pobrała? chodzi mi o wymieszanie ścieżek różnych bohaterów


Z czego to niby wychodzi? Mogli wgrać każdemu indywidualnie według potrzeb.
  • Odpowiedz
@ZielonePalto:

Mogli wgrać, ale mogli zafundować im jakiś automatyczny update


Móc mogli, tylko nie wiem skąd wniosek, że odbywa się to akurat tak, a nie inaczej. Nie, żeby to miało jakieś znaczenie - tak czy inaczej muszą przygotować treść aktualizacji indywidualnie dla każdego hosta.
  • Odpowiedz