Wpis z mikrobloga

44840 - 138 = 44702

Trasa planowana od dawna, ale ciągle odkładana przez rozwalony zegar biologiczny. Wczorajszy dzień nie był w sumie wyjątkiem. Nie ustawiłem sobie budzika w efekcie czego 'zaspałem' co najmniej godzinę – obudziłem się ok. 10, wyjechałem ok. 13. Skutkiem tego powrót rozpocząłem wraz z zachodem słońca. W lecie nie byłoby to oczywiście najmniejszym problemem, ale po zjeździe z Zakopianki, na której było jeszcze ponad 7°C, zrobiło się naprawdę zimno i 20 km przed domem zaczęły mi zamarzać palce.
Sama jazda bez przygód, ale chyba 4 razy zmieniałem wysokość siodełka, bo w sobotę obniżyłem kierownicę o 3 cm. I nagle bardzo zaczęło brakować mi rogów (przy takim dystansie). Dawno bym je kupił i zamontował, tylko mam te nieszczęsne ergonomiczne chwyty, które z rogami fitować nie będą, a rowerowych wydatków mi nie brakuje.
Po drodze minąłem tylko grupkę czterech szosowców z jakiegoś klubu, prowadzący odpowiedział na pozdrowienie oraz dwóch 'górali', którzy najwyraźniej nie wiedzieli o co chodzi z lewą w górę. Byli też jacyś cywilni, ale ja z zasady dyskryminuję takich bez kasków.

Z małych osiągnięć: #granfondo i (hehe) #roweremzagranico (tylko kawałek, bo na ekranie smartfonu nie zauważyłem mostu nad Dunajcem, którym bym mógł wrócić na trasę; następnym razem).

Statystyki:

Dystans: 138 km
Czas: ◷ 06:34:13
Wertykalnie: 2436 m (↑1194 m/↓1242 m)
Średnie tempo: 2:51 min/km
Średnia prędkość: 21,05 km/h
Kalorie: 8889 kcal

W tym tygodniu to już 138km!
#rowerowyrownik #ruszmirko #100km
Pieseu - 44840 - 138 = 44702

Trasa planowana od dawna, ale ciągle odkładana przez ...

źródło: comment_AkOznZLxhZ7UJauxkYdHauUA3zNGEJjl.jpg

Pobierz
  • 12
Czemu nie dasz po prostu linka do Stravy?


@Mortal84: Kwestia zachowania minimum prywatności, choć jest w tym wpisie wystarczająco dużo informacji, by w 5-10 minut mnie "znaleźć". Problemem nie jest nazwisko czy adres, ale ewentualne łączenie z posiadaniem konta na tym portalu, który przez niektórych może być np. kojarzony z jakimiś karaczanami i obrażaniem papieża. :|

Świetna trasa, brawo! ;-)


Dzięki, ale świetna będzie dopiero z małą modyfikacją, gdy pogoda umożliwi