Wpis z mikrobloga

Przecież te AMA z Masą to jakiś #!$%@? żart xD #!$%@?, to ja już wolę te wszystkie gwiazdy big brotherów, Siwiec, czy jutuberów, Masa to, cytując klasyka, jakiś zupełnie inny poziom. Jak ktoś ma jakikolwiek rigcz left, to proszę nie kupować jego książek.

Gość, który jest niesamowicie bezczelny i arogancki, nie poczuwa się w żaden sposób do winy za krzywdy jakie wyrządził, a wyrządził wielkie, występuje tutaj jako celebryta dbający o swoją markę. Nie wiem czy promuje książkę, czy dopiero kolejną wypuści, no ale to żart. Niżej kilka fragmentów, które pokazują jego mentalność. Dalej nie szukam, bo można się tylko #!$%@?ć od początku dnia ;|

Tutaj Masa chwali się tym ile akcji w ciągu dnia wykonywał. Oczywiście wyrzutów sumienia nie ma, co musiał, w bezczelny sposób, podkreślić xD

Tutaj mamy konkretne pytanie na temat jego wcześniej działalności, nie jakieś śmieszki z tym kim wolałby walczyć, gorylem czy Pudzianem. Oczywiście bez odpowiedzi :)

Tutaj Masa tłumaczy wybór ścieżki zawodowej. Był tylko po technikum, a droga, którą sobie obrał gwarantowała mu przypływ hajsu. Kk, każdy po technikum wybiera taką drogę xD

Do tego parę innych cytatów taki jak ten niżej - w swojej pierwszej (?) książce, Masa pisał o tym jak to dziewczyny w klubach się go bały, i gdy się wbijał to no... brał je siłą, niezależnie od tego gdzie by się chowały - w jakichś szafkach w kuchni - jakby oponowały itd. Z tego co mi wiadomo to pod gwałt to podchodzi.
Co do skriny niżej to Masa chyba się Leppera naoglądał, różnica jest taka, że nie wiem czy Lepper po prostu trochę w żartach tego nie powiedział. Masa pisze to w 100% na serio.

Ja rozumiem, że wtedy mógł nie mieć wyrzutów sumienia, ale #!$%@?, po tylu latach? Po tylu latach bycia świadkiem koronnym? I ktoś taki ma ochronę i jest

jedną z najlepiej chronionych osób w Polsce


No #!$%@? xD Spoko, że Escobar nie został świadkiem koronnym xD

#oswiadczenie #ama #masa
WojtASR - Przecież te AMA z Masą to jakiś #!$%@? żart xD #!$%@?, to ja już wolę te ws...

źródło: comment_bK30DQyWLcjBpsezAjW1eGOTIoEkzKDJ.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@tehSpirit: No oczywiście, że tak, tylko że no... aż gul lata xD Zazwyczaj jak ktoś ma kryzys wieku średniego to kupuje sobie jakaś #!$%@?ą furę itp. Masa chwali się tym jak to było gdy był gangusem xD komentarz zbędny
  • Odpowiedz
Tutaj mamy konkretne pytanie na temat jego wcześniej działalności, nie jakieś śmieszki z tym kim wolałby walczyć, gorylem czy Pudzianem. Oczywiście bez odpowiedzi :)


@Wojt_ASR_: usunięte? link wchodzi do AMA i koniec.
  • Odpowiedz
jest niesamowicie bezczelny i arogancki, nie poczuwa się w żaden sposób do winy za krzywdy jakie wyrządził

wyrzutów sumienia nie ma

Był tylko po technikum, a droga, którą sobie obrał gwarantowała mu przypływ hajsu. Kk, każdy po technikum wybiera taką drogę


jak to dziewczyny w klubach się go bały, i gdy się wbijał to no... brał je siłą, niezależnie od tego gdzie by się chowały - w jakichś szafkach w kuchni -
  • Odpowiedz
@Matyson: Masz rację, jego AMA mogłoby być ciekawe, ale na trudniejsze, a właściwie nie trudniejsze, tylko rzeczowe pytania, odpowiada w cyniczny i wymijający sposób.

Nie chodzi o to na kogo kandyduje, ale po prostu nie można sobie pozwolić na takich celebrytów, bo jaki to #!$%@? daje przykład? Pozabijaj, pogwałć, bij, wymuszaj haracze, okradaj państwo, a jak Ci się znudzi to sprzedaj cumpli i zacznij zarabiać na swoich mniej lub bardziej prawdziwych
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: A ja w ogóle nie ogarniam co ma w głowie administracja zapraszając byłego gangstera na wykop. To teraz jest to portal dla kryminalistów, czy jak? Albo może chcą przyciągnąć kolejną grupę użytkowników, tym razem sebixów z blokowisk. Jak dla mnie kolejny gwóźdź do trumny wypoku. Gdzie jest w ogóle rozum i godność ludzi, który wykopali to AMA?
  • Odpowiedz
Jak ktoś ma jakikolwiek rigcz left, to proszę nie kupować jego książek.


@Wojt_ASR_: Ej, a jak mam na półce przeczytaną książkę Henryka "Dziada" Niewiadomskiego - nawiasem mówiąc, prezentuje ona lepszy poziom językowy i edytorski od wielu współczesnych bestsellerów - to mam jakikolwiek poziom RIGCZ-u czy już nie?
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex: Wiesz, tu nie chodzi o to, że takie książki nie powinny powstawać. Problem jest taki, że wartość merytoryczna książki, przynajmniej tej pierwszej, no i tego AMA jest praktycznie zerowa, a Masa po prostu spuszcza się nad starymi dobrymi latami, nie mówiąc niczego czego nie chciałby powiedzieć i nie widząc nic złego np. w tych gwałtach. Nie wiem, no czegoś innego się można spodziewać po świadku koronnym xD

A jak wygląda
  • Odpowiedz
Masa po prostu spuszcza się nad starymi dobrymi latami, nie mówiąc niczego czego nie chciałby powiedzieć i nie widząc nic złego np. w tych gwałtach.


@Wojt_ASR_:

A czego oczekiwałeś? Wyrazu skruchy, obietnicy poprawy i streama z posypywania głowy popiołem? Jeez.

Problem jest taki, że wartość merytoryczna książki, przynajmniej tej pierwszej, no i tego AMA jest praktycznie zerowa,


@Wojt_ASR_: To pasuje do wykopu.peel.

A jak wygląda ta książka Dziada?


@Wojt_ASR_:
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex: Jaka spowiedź? Fakt, dawno się nie spowiadałem, ale z tego co pamiętam to trzeba było wyznać wszystkie grzechy, przyznać się do winy, okazać skruchę, obiecać, że się nie będzie tych grzechów powtarzać, a i na pokutę jest miejsce. Który z tych elementów występuje u Masy? XD

Że pasuje do wypoku, dlatego te znalezisko otrzymało tyle wykopów. Co nie znaczy, że nie można się oburzać na poziom AMA.

Czyli po prostu
  • Odpowiedz
@Pawu1on: Rozumiem, że gdyby cie okradł, wymusił haracz od twojego biznesu lub zmusił twoja siostrę do prostytucji to również uważałbyś, że należy mu się szacunek?
  • Odpowiedz