Wpis z mikrobloga

Mireczki planuję zakup #xiaomi Mi5 (3+32GB), może wiecie gdzie znajdę najtaniej?

Na geekbuying jest za 249 $, ale jeszcze nigdy stamtąd nie kupowałem.
Na banggood jest za 269.99$ - 16$ za pkt.

Może polecicie który sklep wybrać, lub wiecie o ciekawszej propozycji?
Pięknie proszę o pomoc ()

#telefony #banggood #geekbuying #pomocy
  • 25
@hoop: Masz na myśli napis "Shipping: in 2-7 business days" na Geekbuying? Przecież tu nie jest napisane w ile dochodzi, tylko w ile wysyłają. Na Banggood masz "usually dispatched in 1 business day"
Tak rzeczywiście, pomyliłem się, przepraszam.
Za chwilę poprawię, bo pewnie 10 innych osób zwróci mi na to uwagę.
@muzetas: @CoZaGamon: dziękuję za odpowiedź, w ibuyghou cena najtańszego egzemplarza wynosi US$278.99, więc w porównaniu z banggood (około 255$ po wykorzystaniu punktów) wychodzi mniej korzystnie. Gearbest już całkiem popłynął $284.84

Wychodzi na to że w BG najtaniej.
@ms93: Rzecz w tym, że takie "większe" zakupy robię raz na ruski rok, więc akurat dla mnie to raczej nie zbyt opłacalne. Nawet jeśli konto nic nie kosztuje to muszę pojechać do najbliższego miasta żeby je założyć. Nie mniej jednak dziękuję za informację.
@ms93: Wolę jednak dopłacić tę różnicę i nie zakładać dodatkowego konta, po to aby kupić coś raz na jakiś czas
( ͡° ʖ̯ ͡°) Zwłaszcza, że telefon mam zamiar kupić już jutro.
@hoop: Tylko że z banggood dostaniesz VAT na 90%, więc wyjdzie 23% więcej. Do tego gwarancja nie z PL. A z Ibuygou z kuponem i ubezpieczeniem od VATu masz poniżej 300$ + gwarancja w PL.
Tylko że z banggood dostaniesz VAT na 90%


@donthateme: Skąd taka pewność? Moim zdaniem przesadzasz, nie ma aż takiej dużej pewności, jak zawsze loteria albo będzie albo nie.

A z Ibuygou ... gwarancja w PL.


To tylko opcja, zależna od dostępnych części.
@hoop:
@donthateme: niestety nie mam kuponu na Ibuygou, więc ciągle muszę zapłacić $278.99 + ubezpieczenie od vat +5$ gwarancja, jeśli nie jest w tej cenie (nie kupowałem tam jeszcze, więc się nie orientuję). Z banggood wyjdzie mi około 230 zł vatu, o ile go dostanę. 279$+5$+(x za ubezp. niech będzie 10$)=294$ teoretycznie tyle co z vat na banggood + gwarancja jak wspomniał @Andczej "zależna od dostępnych części". Teraz trochę mam dylemat.