Wpis z mikrobloga

Od 3 tygodni uczęszczam na zajęcia plastyczne i chciałam sie pochwalić moim progressem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem ze jeszcze duuuuzzzooo mi brakuje ale mysle ze mała różnica miedzy 1 a 3 praca jest :D jakby co to pierwszy raz w życiu rysowałam z natury i to cała postać... Zawsze rysowałam ze zdjeć :) #rysujzwykopem #rysuneknadzis #martistrysuje
martist - Od 3 tygodni uczęszczam na zajęcia plastyczne i chciałam sie pochwalić moim...

źródło: comment_64t9FmyOZ4hO69MVGTV4zZ98VKGNFlpk.jpg

Pobierz
  • 19
@DywanTv: ja widze różnice w kresce trochę i tez sam fakt ze narysowałam wiecej w tym samym czasie niz ostatnio :D na razie mamy nie cieniować ani nic w tym stylu
@martist: rysowanie z natury naprawdę dużo daje! Ja widzę po sobie, że zupełnie inaczej patrzę na postać, jak trzaskam coś czy to z wyobraźni, czy inspirując się zdjęciami. Dostrzegam więcej harmonii w ludzkim ciele, dłonie wychodzą mi o wiele lepiej, bo widzę ich "konstrukcję" itp... Dodaje to niesamowitej pewności siebie i więcej radości z rysowania <3

Ile masz czasu na jedną pozę? Ja bawię się w takie od dwóch minut w
@martist: uwierz mi - przyjdzie samo i pewnego dnia staniesz przed sztalugą/usiądziesz przed kartką i ogarniesz, skoro tak dużo ćwiczysz :)

BTW niesamowicie czyste są te prace. Ja, jeśli nie natrzaskam miliarda linii, to jestem nieszczęśliwa i się nudzę pracą xD Znaczy każdy ma swoją wizję rysunku, ale zawsze podziwiałam ludzi, którzy cierpliwie i ładnie kreślą swoje rysunki :D
@Naxster: kolano jest wielkości jak odcinek nos-broda czyli tak jak u ludzi jak sa w tej pozycji ale zdj tez jest pod lekkim katem wiec głowa moze wydawać sie mniejsza
@Naxster: ale nie twierdze ze proporcje sa idealne mozliwe ze cos jest za duze lub za małe :) jeszcze sie uczę a chodziło mi tu głownie o kreskę i sposob rysowania