Wpis z mikrobloga

Mirki, zbieram się do kupna laptopa i jedno pytanie: jak radzi sobie integra Intel HD4000? Komputer będzie używany do internetu, YT, filmy, oprogramowanie to Ableton Live, Traktor Pro, Android Studio i czasami trochę Altium Designer czyli chyba nic wykorzystującego mocno kartę graficzną. Nie planuję na nim grać (zresztą oko nie widzi więcej niż 30 fps ( ͡º ͜ʖ͡º) #pdk ). Chciałbym, żeby karta ogarniała zewnętrzny monitor Full HD, ewentualnie konfigurację zewnętrzny + matryca laptopa jako drugi.

#komputery #intel #pc #hardware wołam też #pcmasterrace bo dużo tam ekspertów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 12
@solekom: Spokojnie, odkąd włożyłem do starego lapka SSD to na talerzowe nawet nie patrzę i jak najwięcej pikselków też sobie cenię :) a ogólnie co sądzisz o tym modelu? W sensie czy były jakieś wady seryjne, coś nie wypaliło itd?
@solekom: miałem E6400 i podoba mi się ten design a teraz mam Precision M6500 w środku wygląda fajnie ale zaokrąglona klapa wygląda średnio :) No ale wygląd nie jest najważniejszy i jak maszyna będzie się sprawować to nie będę się tym przejmował :)
@Mike-Wazowski: to jak jesteś fanem marki nie zmieniaj przyzwyczajeń, ja używam ThinkPadów od 2006 r. z przerwa na M4600 wiec nie pogadasz. Jak do wtorku nie kupisz to pisz pw mam mieć igiełki z HD+ i SSD :)