Wpis z mikrobloga

@RadioBezCenzury: Wiesz czytałem dużo na temat spółki LTD, niestety nie znalazłem odpowiedzi na dręczące mnie pytania, więc może ty mi dasz radę pomóc ;) Oto lista pytań.:
1. Czy warto powierzyć zakładanie LTD pośrednikowi? Szczerze przyznam, że mam obawy i wolał bym sam się za to zabrać, ale mieszkając w PL nie wiem z jakiego pośrednika adresowego / pocztowego skorzystać. Wiem, że wizyta w UK wymagana w celu potwierdzenia LTD w
@ManamanaTuriruriru: każde biuro w uk zalozy ci firme na odległośc koszt 60 do 100 gbp za apostilą poczekasz i dodatkowo zaplacusz za nią i za tłumaczenie , z moich info nie trzeba tam jechać chyba ze konto chcesz otwierać w barclays bylo 2 lata za free dla nowych firm :) szukaj biura co nie bedzie cie cyckać co miesiąc po polacy robią wyjeby . Brexitem sie nie martwie bo to odległa
@RadioBezCenzury: jesli ja miał bym to załatwiac sprawdzonymi kanałami tj biuro w uk , pełnomocnictwa w pl wizyty w us latanie do gb oraz ksiegowane w pl + eventualnie vat w polsce to koszt 6000 pln , znajdziesz firmy w polsce co oferuja niby za free ale wciskaja ci papier ze masz im potem bulić co mc i tak to sprytnie zjadaja połowe tego co zaoszczędzisz :) niestety polactwo to choroba