Wpis z mikrobloga

Jak będę u rodziców na wsi to wam chyba nagram filmiki na których pokażę rzeczy, które dla mnie są oczywiste a dla was może to być szokiem, ciekawostką, czymś śmiesznym i ciekawym. Kastrowania raczej nie pokażę ale myślę że zainteresuje was jak wygląda pojenie świń, paszociągi, działanie śrutownika, system wentylacyjny, wykonywanie obrządków, odkażanie, rozmowa z maciorkami ʕʔ itd. itd.
Chętni? :)
PS. Wiecie co to jest to coś na zdjęciu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#trzodachlewnaboners #ciekawostki #cotahannah #rolnictwo
H.....a - Jak będę u rodziców na wsi to wam chyba nagram filmiki na których pokażę rz...

źródło: comment_GWQTSv8bwEv5Nm7NGQCHywXkAMFauLV0.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: Jeee! Chętnie posłucham :D Sporo osób z Polski mówi mi, że zaciągam, jestem ze śląska no i dlatemu mi się tak skojarzyło.
Generalnie jestem fanem regionalnych pogadanek, ostatnio demonstrowałem jednemu różowemu co to znaczy 'chalać' śląskiemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szymonl: A wiesz co to znaczy "poładować"? Masz u siebie wiatrołapy? Na wioskach jakich to pali w grubkach? :D
@Rain_: Ale nie wiesz czy jest czy nie ma jak nie masz zrobionych badań bo ta choroba może przebiegać prawie bezobjawowo albo tak, że w sumie... może być wszystkim. Strasznie zdradzieckie.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Ale mnie przez ciebie wzięły rozkminy, mieliśmy kiedyś w radiu ( wiadomo którym zrobić ama na temat rolnictwa )
Dwa - obecnie przebywam za granicą i zastanawiam się jak radzą sobie rodzice bezemnie na gospodarstwie. Byle do połowy grudnia i trzy tygodnie urlopu ;)
  • Odpowiedz