Wpis z mikrobloga

Dobra, robię kwestionariusz dotyczący nadchodzącego sezonu. Każda drużyna dostanie po 3 pytania, każde zamknięte (albo tak, albo nie). Narazie zrobiłem 2 dywizje. Jeśli macie jakieś sugestie co do pytań, śmiało piszcie, ale lepiej tutaj pod wpisem, choć umożliwiłem komentowanie :P
No i mam ważne pytanko. Jak najlepiej byłoby to ogarnąć tak, żebym po sezonie mógł po prostu wpisać rezultaty, a potem by mi automatycznie dało wasze wyniki? Najlepiej jakby jeszcze wasze odpowiedzi byłyby widoczne dla każdego, pełna jawność tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link: https://docs.google.com/document/d/1Q4QLKtGP5sw-N_e31-Iv_7RSzjGfV3_wHqjV8ZIXVH4/edit?usp=sharing

Aha, co do #overunder to będą powtarzane na pewno Bucks i Sixers, ale to za kilka dni, bo może jeszcze jakaś kontuzja wpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Coś jeszcze chcielibyście powtórzyć? Dopiero po tym, podsumujemy typy.

#nba
  • 1
@appylan: Jedyne na czym się znam to sixers, czyli Tak/Nie/Tak.

jedynka to obvious shit, dwójka - Okafur dochodzi teraz do pełni formy, dopiero wyleczył (?) jakąś kontzuję+ wydaje mi się, że z takim hypem, jeśli byłyby mecze, w których nie będą grali obaj, to częściej będzie grał Coach.
No a co do trójki, to Noel jest zbyt overrated, żeby go nie wymienić, mam tylko nadzieję, że coś wartościowego za niego dostaną.