Wpis z mikrobloga

@L3AD3R: Dobra, a Redmi Pro ma OLEDa, dwa aparaty, czytnik linii z przodu, ładniej wygląda i ma lepszą jakość wykonania. I naprawdę nieznacznie gorszy procesor w benchmarkach. Zresztą sam mam aktualnie RN2 Prime i nie narzekam na Mediateka (X10 zresztą, a tu jest X20).
@L3AD3R Kosztuje aktualnie tyle samo, patrz trzy posty wyżej w tym wątku. Dlatego pytam. Jakby kosztował 300zl wiecej to bym go nawet nie bral pod uwagę, a że jest na promocji za 650 to się zastanawiam. A społeczność RedmiPro jest mała bo a) telefon jest nowy b) dopiero parę dni temu Xiaomi zmieniło mu cene (stąd promocje jak ta na Banggood za 650zł).
@donthateme: może tak: jeśli chodzi o takie drobne szczególiki to redmi pro wygrywa, tak jak pisałeś jest lepiej wykonany, ma ekran oled, usb-c i inne. Redmi Note 3 jednak oferuje lepsza wydajnosc w grach, troszkę lepszą baterię no i można liczyć że ogólnie aplikacje będą lepiej zoptymalizowane na snapdragonie, choćby na przykład przeglądarki na chromium mamy właśnie specjalnie optymalizowane pod te procesory. Jeśli jesteś też typem który lubi trochę pogrzebać w
@animetopedal W gry nie gram. Chyba że w takie banalne, ale na pewno nie w jakieś wymagające. Głównie YT/chrome/facebook. Grzebać w telefonie tak średnio lubię, odblokuje bootloadera, wgram andka 6.0, Xiaomi.eu i dam sobie spokój. Także kurde wciąż nie wiem. Byłem przekonany do RN3 pro i już miałem kupować ale jakoś ta promocja na RP wyskoczyła i się zastanawiam. A co do Mediateka też nie wiem, mam aktualnie RN2 Prime z MTK