Wpis z mikrobloga

Myślisz, że jak będziesz jej rycerzem na białym rumaku to poruchasz?


@ja_caly_na_bialo: Nope, dokuczam typowemu wyborcy pseudoprawactwa tak charytatywnie.

Alkoholizmem jest również szklanka whisky co wieczór. Albo drinki co sobotę. Alkoholizm alkoholizmowi nie
  • Odpowiedz
No bo cóż - poza powtarzaniem, że jestem grubym alkoholikiem nie jesteś w stanie nic więcej o mnie powiedzieć.


@ja_caly_na_bialo: Ja bym stwierdził, że jesteś grubym alkoholikiem o olbrzymim bulu dupy wywołanym potraktowaniem ciuchów dla nacjostworków w sposób odpowiedni.

Prawak wraca do roboty #!$%@?ć na wasz
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex: Jakbym tak użył tęczowej koszulki to bym bana dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aleś się przyczepił tego alkoholu :) Nie piję od kilku dni i mam zamiar jeszcze trochę nie pić ;) Także z akcyzy nici. Raczej vat i dochodówka.
Akurat dupę mam wąską ;). Widzisz, kilka lat ostro ćwiczyłem na siłowni. Później ćwiczyłem trójbój siłowy. Później miałem dość poważny wypadek i przez kilka miesięcy
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex: Nie ma żadnego DDA. I nie będzie. Nie martw się o moje dzieci.

Ja też widzę alkoholików. Na codzień. I przepaść między mną a typowym alkusem jest kolosalna. Nie mówię o typowym zdzichu spod monopola. Mówię o tych wszystkich, którzy wstają kwadrans wcześniej, żeby przed robotą łyknąć browarka pod sklepem. A później jeszcze kilka w trakcie. Bez picia nie potrafią żyć.
Po prostu lubię wypić - ale picie nigdy nie było na pierwszym miejscu. I nie
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex: Przeczytałeś jedno zdanie. Brawo.
To pokazuje mi tylko, że ta dyskusja jest bezsensowna. Liczyłem na dyskusję na poziomie. Jednak gdy nie ma argumentów to czepiamy się wymyślonych założeń myśląc, że jak będziemy je wystarczająco długo powtarzać to staną się rzeczywistością.
Miłego dnia życzę.
  • Odpowiedz