Wpis z mikrobloga

@pikejj18: 3 dni temu chwilowe drgania i pulsowanie w lewym uchu, nie boli. Dziś już praktycznie drga cały czas. 2 tygodnie temu przechodziłem infekcje, dużo i intensywnie smarkałem, ból gardła. Lekarz mówi, że to może być powód. Mam przepisany Agapurin i sterydy, których się boje - Encorton. Chyba mocne i jeszcze na początku mam brać po 10 dziennie
  • Odpowiedz
@petrelli30: tympanometria jest w porządku,brak infekcji/wysieku w uchu środkowym, słabsze odruchy akustyczne,ale może faktycznie to wina lekkiego ubytku. Faktycznie niektórzy po przebytych infekcjach zgłaszają ze im coś "strzela" w uchu, niektórzy to obserwują inni leczą, natomiast bez powodu lekarz nie przepisał ci leków,jeżeli przy otoskopii nic nie znalazł to może właśnie podejrzewa jakiś stan poinfekcyjny (czesto po infekcji gardła,zatok, mocnym katarze pozostają ślady w trabce sluchowej) a więc pozostaje ci mu
  • Odpowiedz
@pikejj18: dziękuje Ci za pomoc, skonsultuje sięz innym na wszelki wypadek bo jednak 10 sztuk dziennie tych sterydów nie widzi mi się brać. Agapurin jak najbardziej. Obecnie to już praktycznie cały czas mi tam coś drga.
  • Odpowiedz