Wpis z mikrobloga

Chcę złożyć zamówienie w sklepie spacex link i szip kosztuje 30$. Jeśli ktoś coś chce ze sklepu to zapraszam do grupowego zamówienia. Mam karty walutowe, z celnymi jestem na elo, więc mogę to wziąć na siebie. W Polsce to już szip czym kto woli. Szip do podziału zależy kto i z czym się zgłosi. Jacyś chętni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
#spacex #ubierajsiezwykopem #wspieramyelonamuska
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VintageMan: @Wyrewolwerowanyrewolwer: podrzućcie linki, bo już powoli wyliczam ( ͡° ͜ʖ ͡°) poleci pewnie średnia ważona + wrzucę całe info

@Maciej_Barbarian: będzie średnia ważona, ale wstępnie za bluzę myślę, że 30, ale złotych i to z dostawą już wewnątrz Polski. Zależy czy vat walną na granicy. Póki co wysłałem im zapytanie w sprawie shippingu i rozmiarówki. Będę wołał pod tym wpisem.

@
  • Odpowiedz
to chcesz coś


@xDrope: nie tym razem! za duża ważona by mi wyszła ;)

jak chcecie VAT-u uniknąć, to musicie mieć znajomego w hameryce, żeby wysłał paczkę "rodzinie" pod choinkę z tym Waszym zamówieniem
  • Odpowiedz
Słowo Boże. Powrzucam tu ile się da tabel z rozmiarami, które dostałem. Rozmiarówki są w calach i dla niektórych mogą się zmienić rozmiary, więc obczajcie je. Wysyłają fedexem, ekonomiczna 27$ z groszem, priorytetowa 28$ z groszem. Kurier to szybsza przesyłka, ale możliwy vat 23%. Wolałbym zebrać normalnie kasę na rzeczy i shippingi, a jak ewentualnie paczka wpadnie na opłaty to będę pisał o dopłaty ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ogółem to 23% trzeba brać na poważnie pod uwagę. Kurs dolara jest niefajny, ale przy rzeczach za np 20$ różnica między kursem dobrym, a słabym z ostatnich tygodni to 2,6 zł (wahnięcia z 3,8 do 3,93), więc bez dramy. Szip w Polsce będzie od 5zł pocztą za małą przesyłkę i średnio bezpiecznie, przez paczkomaty za 8-11zł i tu wolałbym zostać. W miarę możliwości wolę wybierać paczkomaty ze względu na cena/ubezpieczenie i na szybsze dla mnie nadawanie, ale przy cebuli faktycznie poczta robi robotę. Poprawiać zamówienia lub jeśli jest to potwierdzać do jutra do 22. Wtedy chciałbym rozdzielić już oficjalnie koszty, podać dane do przelewu i zebrać dane do wysyłki.

Biorę bluzę bez kaptura i czapkę, czyli łącznie 48$ + szip (48*0.145)=7$

@Islanderx: Szara czapka 18$ podaj rozmiar Szip 2.61$ + np 10zł paczkomat Czyli w opcji z przykładowym paczkomatem po kursie 3.93 wychodzi 91zł na gotowo
xDrope - Słowo Boże. Powrzucam tu ile się da tabel z rozmiarami, które dostałem. Rozm...

źródło: comment_oR11tGfLI2GLi8h0GLjJJ20tNFXqpnVv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz