Wpis z mikrobloga

W dzisiejszym wydaniu #skrotwiadomosci

Wzięty diazepam powinien ułatwić przyjmowanie codziennej dawki propagandy autorstwa #tvpis. Myślicie że będzie o helikopterach, o tym że dajemy miejsca pracy w USA, albo o tym że ekshumacje smoleńskie będą przeprowadzane wbrew woli rodzin? Ja też nie, ale może będzie coś o biednej rodzinie której koniecznie trzeba pomóc bo ją złe państwo skrzywdziło. Wiecie, ciężko chore dziecko, brak pieniążków, złe sądy etc. Tego dawno nie było, a przecież widzowie kochają ludzkie tragedie.

Zaczynamy. Dzisiejsze wydanie rozpoczyna Krzysztof Ziemiec. Komisja Wenecka jest #!$%@?. Arcybiskup Gądecki jest zajebisty. Czarna dziewczynka z Haiti.

________

POLSKI RZĄD NIE CHCE JUŻ KOMISJI WENECKIEJ. TO NIE TO ŻE WASZCZYKOWSKI POPEŁNIŁ BŁĄD, NO ALE #!$%@?, TEGO TOŚMY SIĘ NIE SPODZIEWALI. "Uznaliśmy że dalszy dialog nie ma sensu.", no tak, stara szkoła, jeśli nie podoba ci się temat dyskusji, to zmień konwersację. Komisja jest #!$%@? bo nie wierzy dobremu rządowi, a tak w ogóle to skąd komisja ma uprawnienia żeby decydować co jest słuszne a co nie.

OPINIA komisji Weneckiej budzi kontrowersje.



Cały czas na ekranie jest pokazywany jeden koleś który przewraca jedną kartkę wyroku komisji. Widocznie sprawia mu problem odczytywanie komunikatów, bo czyta ją kilka razy. Opozycja znowu odwraca się przeciwko Polsce.

Prezes w Onecie mówi że będą #!$%@?ć konstytucję tak co najmniej do grudnia, dopóki nie pozbędą się Rzeplińskiego, ale gdyby się opierał to trochę dłużej będą #!$%@?ć. Czujcie się uspokojeni.

_______

DRUGI TEMAT. LEWACY I ROLNICY PROTESTUJĄ PRZECIWKO CETA. RYNEK ZALEJE GENETYCZNIE MODYFIKOWANA ŻYWNOŚĆ. PROTESTUJĄ GŁÓWNIE MALI PRZEDSIĘBIORCY.
O, Izdebski, dzień dobry, co za przypadek. GIEMO, GIEMO, OPOZYCJA PROTESTUJE, PSL, KUKIZ I TEN Z BRODĄ MARKSA.
Marek Jakubiak od wielu lat prowadzi swój biznes. Martwi się że CETA mu zagrozi. Marek Jakubiak udowadnia że wie dokładnie na czym polega prowadzenie jego biznesu. Wychodzi mu to tak średnio.
TAK W OGÓLE TO PEŁO ZAGŁOSOWAŁO JEDNOGŁOŚNIE ZA TYM PROJEKTEM, A RZĄD, NASZ MĄDRY RZĄD, NASZ WSPANIAŁY RZĄD TO ROZWAŻA JEJ PODPISANIE, BO SĄ MĄDRZY I MYŚLĄ.

_______

GRUPA WYSZEHRADZKA. JEDEN GŁOS, JEDEN FRONT, JEDNA ROSJA, A NIE CZEKAJ TO ORBAN. POZOSTALI CZŁONKOWIE V4 JEDNOGŁOŚNIE WYSŁUCHALI PANA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDĘ I SIĘ Z NIM ZGODZILI. DZIĘKI NASZEJ DZIELNEJ POSTAWIE ZATRZYMALIŚMY NIEMCÓW I FRANCUZÓW PRZED WYSŁANIEM NAM UCHODŹCÓW. W POCIĄGACH.
(A WIECIE KOGO WOZILI W POCIĄGACH, POLAKÓW W AUSCHWITZ, POŁĄCZYLIŚCIE TE DWA FAKTY, TAK?) Gazoporty. Bezpieczeństwo energetyczne. Dywersyfikacja. Mądre słowa.

_______

CLINTON ATAKOWANA PRZEZ CHRZEŚCIJAN. TYCH PRAWDZIWYCH. CLINTON SIĘ WYRAŻAŁA ŹLE O CHRZEŚCIJANACH, ZNACZY TEN NO, WIKILEAKS TAK NAPISAŁO, A PRZECIEŻ ONI NIE MAJĄ AGENDY.
Wiecie co to zdzira Clinton powiedziała na chrześcijan? Jest za legalizacją związków partnerskich, aborcją i kobietami-pastorami. Znaczy, nie Clinton, ale członkowie jej sztabu. Jest chrystianofobką. #!$%@?, chciałbym to jakoś lepiej opisać, ale już się zgubiłem o #!$%@? tu chodzi. Oni się boją, że gdy Clinton dojdzie do władzy ograniczy wolność sumienia. Czyli zrobi dokładnie to co teraz robić
Roman Catholic Church? Uh...? A, Trump też jest zły, ale taaaa CLINTON. ZWYCIĘŻY TEN KANDYDAT KTÓRY WZBUDZI MNIEJSZĄ NIECHĘĆ WOBEC KATOLIKÓW. #!$%@? tam ze skandalami seksualnymi, katolicyzm.

_______

PRZEBŁAGANIE ZA GRZECHY NARODU. STO TYSIĘCY LUDZI PRZYJECHAŁO NA PIELGRZYMKĘ. SUPER NEWS. Gądecki #!$%@? o wyimaginowanych wrogach narodu. To znowu są "niektórzy", "oni", ale "my" jesteśmy ci fajni. Błagamy o przebaczenie za zabijanie nienarodzonych dzieci i używki. Najważniejsze grzechy naszego narodu.

_______

NIEMCY BOJĄ SIĘ ATAKÓW TERRORYSTYCZNYCH. ANGELA MERKEL PRZYZNAJE ŻE IMIGRANCI TO #!$%@? POMYSŁ. Dzisiejszym ekspertem od terrorystów jest dr Wojciech Szewko.

Niemcy się budzą.


Dziękujemy panie doktorze. Kanclerz Merkel przyznała się do błędu. Machała ręką w parlamencie. Hollande też robi pod siebie. Niebezpiecznie jest w tej Europie. Islamiści. Propaganda. Należy oczekiwać zamachów, ale trudno powiedzieć gdzie i kiedy. Mogą być, ale też nie muszą. Nie można tego wykluczyć. Aha.

_________________________

i nagle, jak feniks z popiołów, pojawia się on, materiał nad wszystkie materiały, to na co czekałem, propagandometr prężnieje

CO

TO

JEST

DEMOKRACJA?!


o #!$%@? to będzie dobry materiał

OPOZYCJA NAMAWIA ŚWIAT ZAGRANICZNY ŻE JEST U NAS ŹLE. A PRZECIEŻ MOGĄ O TYM MÓWIĆ. EWA BUGAŁA


o #!$%@?, znowu będzie dobrze. xD

TAK SIĘ BAWILI DZIAŁACZE KODU W BRUKSELI. CHCĄ OBALIĆ PANA PREZESA. BALOWALI PO ODEBRANIU JAKIEJŚ NAGRODY. JAK WIDAĆ NIE MA ŚLADU PO PRZERAŻENIU O OBAWIE O DEMOKRACJĘ W POLSCE. GDZIE SĄ PODKRĄŻONE OCZY I ŚLADY PO PAŁOWANIU


Dzisiaj znowu ekspertem jest pan Lisicki. Tym razem w parku. Mówi o małych ludziach. Znowu adekwatnie.

DZIAŁACZE KODU DOSKONALE WIEDZĄ ŻE NIKT IM NIE PRZESZKADZA

A ZA PEŁO TO PAŁOWALI I NIE WOLNO BYŁO PROTESTOWAĆ ZWŁASZCZA POD DOMEM DONALDA TUSKA, A POD DOMEM KACZYŃSKIEGO NIKT NIE PAŁOWAŁ, TAK WYGLĄDA KONIEC DEMOKRACJI




NIEKTÓRZY TO TYLKO CHODZĄ NA TE PROTESTY TYLKO PO TO ABY SIĘ TAM POJAWIĆ I ZAISTNIEĆ.




xDDDDDDDD. Materiał tutaj, Ewcia przechodzi samą siebie, skąd ona czerpie tę energię?

_______

A TAK W OGÓLE TO W HAITI JEST #!$%@?, ALE KTO DAJE #!$%@?.

_______

Dzisiaj naszym gościem jest pan Marek Jakubik. Panie Marku, dlaczego pana ugrupowanie Kukiz'15 idzie ramię w ramię z opozycją, mam wrażenie że nie taką umowę zawarliśmy z państwem na początku tej kadencji tego Sejmu.

eee, no, polska jest najważniejsza, import, eksport, giemo, my nie potrafimy wyprodukować krwi a zabieramy się do mówienia że genetycznie modyfikowana żywność nie szkodzi, kto to wie


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ale wie pan że w sumie to GMO nie jest tak straszne...

kto to wie, kto to wie panie redaktorze, ta umowa ma 2000 stron, nie oczekuje pan że ktokolwiek z nas to przeczytał, panie redaktorze, pan myśli że ja jestem profesjonalistą, przecież musiałbym ją przeczytać żeby komentować...


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

korporacyjność, zabieranie części uprawnień polskiej suwerenności, giemo, giemo giemo, giemo obniży ceny w Polscem, panie redaktorze ja się nie boję konkurencyjności, ale u nas jest za dużo jabłek, więc po co nam więcej jabłek, tańszych jabłek, mamy swoje jabłka, ta umowa ma 2000 stron, no panie redaktorze.


Za chwilę Sport i Pogoda. Dziękuję państwu za uwagę.

Obejrzałem Wiadomości TVP, po to, abyście Wy nie musieli. Dla #neuropa, dla Mirko, @Joz, Centrum Szkalowania Patriotów przy ul. Czerskiej, Warszawa._

#polityka #bekazjakubika #ewabugalacontent
Joz - W dzisiejszym wydaniu #skrotwiadomosci

Wzięty diazepam powinien ułatwić przy...

źródło: comment_L6PWnWl2LeBjBSa93DsrRCfkKwQI3EFx.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Joz: imo material o ceta był bardzo dobry (materiał tvn miał jakieś pół minuty), a Jakubiak na koniec no mógł być lepiej przygotowany, ale pewnie Apel przeczytał całą umowę i będzie orał. A i Szewko ty szanuj bo nie ma bardziej rigczowej osoby w mediach.
Pozdrawiam i dla własnego zdrowia odpuść sobie politykę i zajmij się filmami.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Czekam aż Wiadomości zrobią materiał o portalu internetowym szkalującym Papieża Polaka prowadzonym przez tajemniczego rosyjskiego inwestora Mikhaila Bialkova, który udostępnia swój serwis takim zdrajcom i szkalaczom jak niejaki Joz (prawdopodobnie od imienia sowieckiego dyktatora Józefa Stalina)

@kwmaster: Do Szewki tak osobiście nic nie mam, ale jak słyszę frazes "Niemcy się budzą", to nie mogę inaczej jak tylko parsknąć śmiechem. Materiał o CETA był dobry tylko w tym aspekcie, że
  • Odpowiedz
@smyl: Za każdym razem jak oglądam pracę śledczych TVP, mam wrażenie że któregoś dnia Marzenka albo Rachoń skakali po kanałach, trafili na tę reżimową, tfu, telewizję TVN24, pilot się zaciął i po obejrzeniu jednego materiału Czarno na Białym powiedzieli:

o, proszę mi #!$%@?ąć u nas coś takiego, tylko bez rzetelności i prawdziwego śledztwa, czyli w zasadzie to efekciarstwo proszę mi to zrobić, na wczoraj najlepiej.


Ale się starają, no, a mogli
  • Odpowiedz
O jednej rzeczy z materiału pani Bugały nie wspomniałem, ale rzuciła mi się w uszy. Posłanka Róża Thun została tam przedstawiona swoim formalnym i długim nazwiskiem za Wikipedią Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, które gdy wypowiadane jest tak długie że człowiek zapomina o co chodziło, ale spamięta że to na pewno nie jest polskie nazwisko, jak np. "Kaczyński", albo "Szydło, lub "Pereira", a skoro już ustaliliśmy że ta pani działa
Joz - O jednej rzeczy z materiału pani Bugały nie wspomniałem, ale rzuciła mi się w u...

źródło: comment_PvH2IViIwumvOqaX1F1xYN6jpFZDrYGl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz