Wpis z mikrobloga

Wczoraj było późno, więc już nie publikowałem postu bo i po co budzić Was :D I wcale nie chodzi tu o zasięg posta, naprawdę nie chciałem Was budzić :P JEST! Jest recenzja redmi note 4, i ażeby obejrzeć ją, kliknij o TUTAJ :D


Przejdźmy do rzeczy. #redminote3pro to był chyba najlepszy telefon jeżeli chodzi o stosunek cena jakość od początku jak wyszedł aż do teraz - więc następca ma ciężki orzech do zgryzienia - musi być lepszy od poprzednika, ale nie może też być lepszy od Redmi Pro. I jak wyszło? Dowiecie się wszystkiego z recenzji :D Jest krótka i treściwa, chyba :P Jeżeli jesteście zaintereoswani Redmi Note 4 2/16, to kupicie go tutaj a tutaj 3/64 (linki REF, bez REF nizej ;])
tu i tu macie Kupon 13%: GBMBP jeżeli nie ma 'flash sale' :)

3/63 bez ref i 2/16 bez ref

#xiaomi #miui #android #majsterpirzu #android #chinskiecuda #itemyzchin
Pobierz Pirzu - Wczoraj było późno, więc już nie publikowałem postu bo i po co budzić Was :D ...
źródło: comment_W9eDMj0lt7ZdDlqcWoI4VNyVFmTiWvDO.jpg
  • 19
@Pirzu: RN4 jest na mediateku. Każdy czeka na wersję na snapie. Dlatego pytam nie o czas działania czy wydajność, a takie rzeczy jak jakość obrazu , jakość obu aparatów względem poprzednika itp.
@Pirzu bez obrazy Pirzu ale byś mógł nutkę zmienić w kolejnym filmie przy tych przerywnikach. Poleciłes RN3 I właśnie z niego pisze. Bardzo dobry sprzęt
@Pirzu: mam taką sugestię odnośnie testów GPS: czy mógłbyś zamiast/oprócz apki gps test używać
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eclipsim.gpsstatus2&hl=pl
oraz pokazywać zakładkę czujniki diagnostyczne? Myślę, że to by pomogło wielu osobom szukającym tel. nie tylko z dobrym GPS-em, ale także kompasem, żyroskopem itp. Dodatkowe czujniki są bardzo istotne przy niskich prędkościach (zwłaszcza podczas pieszej nawigacji, ale nie tylko).
Pobierz brachistochrona - @Pirzu: mam taką sugestię odnośnie testów GPS: czy mógłbyś zamiast/...
źródło: comment_zWpd7JzRTIdDLIJR5zm2ZXXCBybbyHn6.jpg
@Pirzu: dobrze pisze @brachistochrona. Mam telefon bez kompasu, jak zwalniam to się zaczynają cuda. Raczej wszystko co testujesz ma ten przykładowy kompas ale jak byś kiedyś znów sięgnął po jakieś budżetowy telefon to może się okazać że akurat na tym cieli koszty ( ͡° ͜ʖ ͡°)