Wpis z mikrobloga

@solusek: bling i elite99. Bling-Trwałość nawet ok, fajna konsystencja, duży wybór. Ale często lakier nie ma połysku :C po prostu po przemyciu cleanerem jest taki lepki nadal. Z elite nie używałam nigdy całego kompletu (baza, top i lakier) ale używałam ich kolorów z semilac i było super, trwale, z połyskiem :)
@solusek: aaa, i jeszcze. Połączenie bling i semilaca mi pękało i nie dało się go usunąć z paznokcia, bardzo zniszczyłam sobie płytkę, bo jedyna opcja to było zdrapanie po 30 minutach w acetonie :(
Mam dwa z Bling i dwa z Sioux, po jakiś trzech miesiącach nadają się do śmieci. Ogólnie na początku nie było źle, krycie bez szału co prawda, ale za tą cenę mogło być. Zmywanie Siouxa - masakra, pół godziny w acetonie i ledwo ledwo cokolwiek to dało! Bling ze zmywaniem w porządku, jednak barwi płytkę paznokcia. A teraz czas je wyrzucić, bo po wyciąganiu pędzelka z buteleczki lakier się "ciągnie", zrobił się
@solusek: mój różowy kupił dla testu niby CND Shellac na ali, jakość gorsza, zdecydowanie podróbka, trzeba ponoć malować po dwa razy i strasznie się męczy ze zmywaniem
@solusek kads sa ok, tak samo bling i jakas taka firemka co ma w nazwie sexy xD w takich bialych buteleczkach.
Kolorki fajne i ladnie schodza, ale łączymy oczywiscie z markowymi topem i baza. Ja uzywam z indigo i ladnie sie laczy