Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje w nowym miejscu od miesiąca. Jest to moja pierwsza praca w zyciu, poprawiam maturę w maju. No i ogólnie czuję że tam nie pasuje :( Jestem taka, że nie lubię gadać o niczym, gdy nie ma jakiegoś sensownego tematu to się po prostu nie odzywam i wolę sobie pomilczeć. Przez to ludzie myślą że jestem wyniosła i mam wszystko w dupie. Jestem trochę nieśmiała ale nie przeszkadza mi to w życiu i czasem myślę że chciałabym tak umieć heheszkowac i gadać z dziewczynami z pracy o pierdołach. Co myślicie o takich osobach jak ja?##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam tak samo jak ty. Nie przejmuj się, niech sobie myślą co chcą. Moim zdaniem można w ten sposób poznać wartościowych ludzi, wiesz takich których nie odpychasz po pierwszym wrażeniu jakie wywarłaś w pewnej grupie osób, bo kiedy jesteś z kimś sam na sam to zupełnie inna sytuacja- możesz być mistrzynią konwersacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) (przynajmniej w moim przypadku)