Wpis z mikrobloga

Przedostatnia drużyna, czyli San Antonio Spurs!

Najrówniejsza drużyna w historii NBA, która zagra swój pierwszy sezon w tym tysiącleciu, bez najlepszego PF'a w historii i według wielu (w tym mnie) najlepszego gracza w XXI wieku. Mimo tej straty, Spurs i tak znów mają skład który ma prawo walczyć o najwyższe cele. Najważniejszym graczem która ma stanowić o sile Spurs w tym sezonie, ale również w następnych latach jest Kahwi Leonard, prawdopodobnie jeden z największych kandydatów do nagrody MVP w tym sezonie. Spurs nie próżnowali też podczas FA i ściągnęli najbardziej "spursowego" gracza który był dostępny wśród graczy wysokich. Gasol, czyli gracz świetnie podający, który potrafi zdobyć punkty pod koszem na wiele sposobów, bardzo inteligentny, świetny jeśli gra w jakimkolwiek systemie. Poza tym wiecznie młody Manu, Aldridge który w poprzednim sezonie dopiero wchodził do drużyny, ale chyba z każdym tygodniem pasował tam coraz lepiej, Parker który moim zdaniem jest chyba teraz najsłabszym punktem S5 Spurs (mimo mojej ogromnej sympatii, wiek mu nie pomaga) i całe grupa roleplayer'ów, których Pop wykorzystuje w 110%. Czy Spurs mają tyle potencjału, żeby zagrozić Warriors na zachodzie, a potem w finałach Cavs?

Poprzedni sezon: 67-15 jak tym razem?


#nba #overunder <--- tag ankiety
Pobierz
źródło: comment_xL4MlYc4jU3GcY9Oiw3JkC3LAlbWFyBI.jpg

San Antonio Spurs:

  • Poprawią bilans o 6-10 zwycięstw 2.2% (1)
  • Poprawią bilans o 1-5 zwycięstw 17.4% (8)
  • Bez zmian 23.9% (11)
  • Ich bilans spadnie o 1-5 zwycięstw 37.0% (17)
  • Ich bilans spadnie o 6-10 zwycięstw 19.6% (9)
  • Ich bilans spadnie o 11-15 zwycięstw 0% (0)
  • Ich bilans spadnie o ponad 15 zwycięstw 0% (0)

Oddanych głosów: 46

  • 12
@parooow: 70-12. Muszą się przyłożyć do sezonu regularnego, bo tylko mając przewagę parkietu będą w stanie ograć GSW w playoffach.

Parker który moim zdaniem jest chyba teraz najsłabszym punktem S5 Spurs

A Danny'ego Greena widziałeś? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czemu on nie może się cofnąć do 2013 roku...
tylko mając przewagę parkietu będą w stanie ograć GSW


@fordern: gadaaaanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Lbj nikt nie wierzył że wyciągnie z 1-3 i siódmy mecz grali w Oakland, a jak wyszło każdy wie
@parooow: czytałem wypowiedź ze Parker zgadza się właściwie na marginalną pozycję w zespole. To taka nauka psychiczna, zero gwiazdorzenia. Z manu wiedzą ile mają lat, że nie mają możliwości jak młodsi i czas oddawac miejsce. Ale sa na tyle mocnymi punktami w zepsole czy szatni że Pop nie pozbędzie się ich. Szanuję SAS za ten tradycjonalizm w organizacji. A co do sezonu. LMA z Kawaii na bank zgrają się lepiej, Gasol
@JahMuffin: Cholera znowu zwarzywiłem, nie mogę edytować będzie tu:

Odeszli: Matt Bonner, Boris Diaw, Tim Duncan, Boban Marjanovic, Kevin Martin, Andre Miller, David West
Przybyli: Ryan Arcidiacono, Davis Bertans, Dewayne Dedmon, Bryn Forbes, Pau Gasol, Olivier Hanlan, Dejounte Murray
Przedłużony: Manu Ginobili
S5: Tony Parker (PG), Danny Green (SG), Kawhi Leonard (SF), LaMarcus Aldridge (PF), Pau Gasol (C)
@parooow: Jesteś dzisiaj pijany lub niespełna rozumu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw zapominasz wypisać ruchów transferowych Spurs, a później pomijasz pozykanie drugiego najlepszego PFa w historii Davida Lee ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@miroslaw_suchoklates: No, w zeszłym sezonie też tak miało być i pierścienie miały być, a objechał ich właśnie Durant i to bez mydła. Co prawda w tym sezonie nie zanosi się (przynajmniej na tę chwilę) żeby na zachodzie oprócz GSW ktoś miał do nich start, ale ewidentnie coś nie banglało. Osobiście w Parkera i Manu już nie wierzę, pytanie ile wniesie Gasol. IMO to Spurs paradoksalnie mają więcej do wkomponowania niż Warriors,