Wpis z mikrobloga

Mireczki poratujcie bo cały misterny plan w piernik poszedł.
Mam nową stancję lecz niestety ludzie w tej stancji to dziewczyny a w dodatku na gówno kierunkach i nie potrzebują internetu i nie złożą się ani na ruter ani na sam internet.
Więc postanowiłem przejść na pakiet free #orange i doładowac pakiet danych no i korzystać z mobilnego internetu jak to wiele osób robi tak w #play itd.
Ale niestety okazało się że na mojej stancji Orange w ogóle nie sięga a jest to samo centrum dużego miasta!

jedna koleżanka ma w plusie i jej H+ bez problemu łapie, a nas 3 ( ja i 2 kolejne koleżanki) mamy dosłownie 2g/edge Więc ogólnie nie Polecam #orange nawet jakby wyszło taniej.

Co doradzicie!
Zmiana na innego operatora na razie nie wchodzi w grę bo doładowałem się i ogólnie źle działa tylko w Bloku.

#pomocy #internetmobilny #zasieg #internet no i otaguje #karyny
  • 3
@Let_Me_2_Be: Zgłoś - zgłoszenia służą także do tego, by wyznaczać miejsca, w których zasięg będzie poprawiany. Nic cię to przecież nie kosztuje :)

Osobiście nie miałem konieczności. Play miał zajebisty zasięg w Szczecin odkąd korzystałem. Z Orange obecnie nie narzekam. Kolega korzystał, bo też miał taką beznadziejną sytuację, i był zadowolony, ale nie pamiętam co to była za antena, więc w tej kwestii, ktoś inny. Bynajmniej nie za 300 :)