Wpis z mikrobloga

#bank #banki #millennium #promocje #groupon #kontobankowe lepsze niż #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank

Pojawiła się całkiem niezła oferta Banku Millennium na Grouponie.

W skrócie - bezpłatne konto z bezpłatną kartą (pod warunkiem dokonania co najmniej 1 transakcji na dowolną kwotę i otrzymania wpływu na co najmniej 1000 zł w miesiącu), a do tego jest zwrot - 10% od transakcji kartą lub BLIKiem, max. 50 zł. I tak przez 6 miesięcy.
Jak nietrudno policzyć, do zgarnięcia 300 zł (minus 5 zł za kupon).
A dodatkowo, jeśli do 30.11 wydacie kartą lub BLIKiem 360 zł to wpadnie kolejne 60 zł. No i na tym etapie ja też trochę skorzystam, dlatego to piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest jeszcze druga opcja. Można otrzymywać 2% od płatności kartą (do 30 zł na miesiąc) i 5% od BLIKa (do 30 zł na miesiąc) przez 12 miesięcy. Wtedy nie ma 5 zł opłaty za kupon.

Zainteresowanych zapraszam na priv :)
  • 17
@WatchYourBack: nie łączą się i tyle potwierdziłem to co pisali w podanym przez mnie linku w banku - formularz grouponowy nie zawiera możliwości wpisania kodu polecenia i tyle :) Czyli promocje oficjalnie się łączą ale nie da się technicznie tego ożenić więc w praktyce się nie łączą :)
@tacky: Nie da się, ponieważ aby skorzystać z groupona trzeba założyć konto przez wygenerowany dla nas link z groupona. A aby założyć przez program poleceń, trzeba założyć przez wygenerowany dla nas link z programu poleceń :-) Niestety nie da się zrobić dwóch rzeczy na raz (a bank nie chce płacić dwukrotnie za pozyskanego klienta - logiczne).