Wpis z mikrobloga

Ile byście dali na chrzciny bratanka jako ojciec chrzestny? Po chrzcinach przyjęcie w restauracji. #chrzciny #pytanie

W gotówce

  • mniej 43.9% (566)
  • 500 30.0% (387)
  • 600 2.5% (32)
  • 700 2.6% (33)
  • 800 2.1% (27)
  • 900 0.4% (5)
  • 1000 11.6% (150)
  • więcej 7.0% (90)

Oddanych głosów: 1290

  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BajerOp: Z jakiegoś tam metalu, na nim grawerka z imieniem datą urodzin i godziną na zegarku wskazówkowym. W sumie dobra pamiątka z chrzcin (tak myślę przynajmniej) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zielonykumak: Wszytko zależy w jakiej sytuacji materialnej jesteś Ty i rodzice tego dzieciaka; od tego czy wiesz, że kasa zostanie przewalona czy dobrze spożytkowana, a nawet od tego w jakiej jesteście relacji(znajomi/daleka rodzina/bliska rodzina).
Jeżeli zarabiasz najniższą krajową to danie 1 tys nie będzie łatwe, ale przy średniej krajowej to nie jest już duży wydatek. Patrz jednak bardziej przez pryzmat czy faktycnzie te pieniądze będą przydatne rodzicom/dzieciakowi a nie w
  • Odpowiedz
@zielonykumak: Jak ja byłam u dzieci mojego rodzeństwa chrzestną to sami mi powiedzieli że nawet nie mam myśleć o tym, żeby im kasę dawać. Kup może jakieś krzesełko, kojec, coś co się przyda dla dziecka + jakąś pamiątkę, np. obrazek grawerowany, pozytywkę.
A z tego co mi siostra mówiła to w kopertach od babć i ciotek było od 300 do 1000 złotych, jeżeli koniecznie chcesz dawać pieniądze.
  • Odpowiedz