Wpis z mikrobloga

@Vister81: Jak zrobisz to ładnie, bez przesady i tak żeby sie komponowało z wnętrzem to czemu nie. Chociaż ramek przy szybach sobie nie wyobrażam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@w3n5zu bo chyba źle to nazwałem.
Od zewnątrz, pomiędzy szybą a drugimi drzwiami, jest kawałek brzydkiej, czarnej blachy. Wygląda jak plastik.
  • Odpowiedz
@defoxe: Plastidip dramat? Zależy do czego. Ja tam jestem zachwycony tym środkiem, tworzy piękną i trwałą powłokę ;)

@Vister81: Sprecyzuj o jakie miejsce chodzi. Jeśli faktycznie słupek B, to w jakim samochodzie. Zasadniczo słupki B w karbonie to karkołomny pomysł moim zdaniem.
  • Odpowiedz
> Plastidip dramat?

@KeepCalm: @jamtojest: No ja myślę, że jest raczej średni. Zobaczcie tutaj na (również dyskusyjną) improwizację.
Przejedźcie też do końca filmu, jest pokazane jak wyglądał po jakimś czasie i jak to facet ściąga.
defoxe - >> Plastidip dramat?
@KeepCalm: @jamtojest: No ja myślę, że jest raczej śre...
  • Odpowiedz
@defoxe: Panie, ale kto mówi o malowaniu takich powierzchni? To dla mnie głupota, ten środek nie jest do tego przeznaczony i nie ma szans, żeby się sprawdził. Ja go używałem wielokrotnie do malowania małych elementów, na zewnątrz i wewnątrz. Doskonale się sprawdza do odnawiania powierzchni, z których zszedł lakier wykończeniowy, które wyblakły od słońca, różne listwy, dekory itd. Mam części na zewnątrz, które malowałem dobre dwa lata temu i nadal są
  • Odpowiedz
@jamtojest: No tak, pokrywanie PlastDipem lakieru to jest dość głupi pomysł jednak co do innych powierzchni też mam pewne obawy. Przedmiot wygląda trochę jak ofoliowany, znaczy się on nie wiąże z podłożem. Prawda?

to nawet jak by wytrzymywały np. tylko rok, to i tak by mi się opłacało położyć nową warstwę po tym czasie ;)


Ja bym wolał element wymienić niż ciągle ściągać odpicowywać i zakładać, no ale... Zależy co, zależy
  • Odpowiedz