Wpis z mikrobloga

Zmiany od ostatniego wpisu(4 miesiące temu):
- Pierwsza i chyba najbardziej widoczna to wybudowanie bloku E wraz z całym zapleczem(początkowo miał być samowystarczalny bez przejścia na lewą stronę dla więźniów, ale po kilku dniach zrezygnowałem z tego i jest przejście przez blok C3)
- Ukończyłem blok C
- Zmieniłem prysznic w lewym górnym rogu bloku C na stołówkę.
- Dobudowałem blok C2, a w nim 3 cele o podwyższonym standardzie( 3 pokoje) dla dobrych więźniów i informatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Powstał blok D, ale w nim nic specjalnego nie ma.
- Całkowicie przebudowany został blok A i stołówka, by maksymalnie zwiększyć efektywność.
- Połowa budynku dla odwiedzających została przerobiona na cele i powstał tam blok C3.
- Nawaliłem wiele warsztatów, by maksymalnie zwiększyć przychody(efekty widać).
- System elektryki był robiony od nowa i trzeba było postawić kilka nowych generatorów na zewnątrz(niezbyt fajnie to wygląda, ale inaczej by walnęło)
- Pralnie działały nieefektywnie, więc przeniosłem wszystkie w jedno miejsce.
- Wprowadziłem kilka moich autorskich systemów takich jak system wykrywania kontrabandy w dostawach(teraz w przeszukaniach znajdują tylko drewniane kilofy, reszta to szczątkowe przypadki), system gaszenia w pomieszczeniach z generatorami i kuchniach(nie muszę nawet wzywać strażaków), w bloku E jest system zasilania awaryjnego dla najważniejszych urządzeń(monitoring, pompa wodna) docelowo ma być dla każdego generatora.
- Wiele mniejszych zmian, o których nie warto wspominać.

A teraz co jeszcze do zrobienia:
- Docelowe ponad 1000 więźniów.
- Ukończyć blok E.
- Przebudowa bloku B.
- Wincej warsztatów!

Gdyby ktoś chciał to mogę dać "poradnik" jak zrobić system wykrywania kontrabandy(bardzo tani nie jest).
Nic nie jest na cheatach(no dobra, tylko mod na wykrywanie alkoholu, telefonów i strzykawek, ale to w miarę realistyczne)
#prisonarchitect
źródło: comment_R1xyLkcdkITFcg2mRZEfrOSfIeVRFyPv.jpg