Wpis z mikrobloga

No witam. Szukałem ostatnio jakiegoś dobrego fotela w którym mógłbym spędzać komfortowo czas w mojej komnacie gdyż po wielu latach najtańszy taboret z nowego stylu nie dość że wyglądał tragicznie to skrzypiał i już nie mogłem na nim wysiedzieć. Najbardziej przemawiały do mnie kubełkowe i z normalnym obszycie a nie z eko skóry. Po szybkim przeglądzie ofert stwierdziłem, że nie ma bata, nie dam +1000 za DXracera czy Akracing bo jednak opinie są mieszane i to lekkie przegięcie, nie jestem też rakowym youtuberem więc brak napisu na oparciu nie ujmie mi swagu. Natomiast wpadłem na inny pomysł aczkolwiek jestem świadomy że ameryki tym nie odkryłem.
Za 5 baniek wyhaczyłem dwa uniwersalne kubełki w przyzwoitym stanie, z regulacją oparcia i na szynie, takie całkiem wygodne, nie typowo sportowe. Nie pozostało nic innego jak zamontować taki fotel na starym krzyżaku i włala, mam gejming czer za -+250zł. U znajomego tapicera zamówię sobie jeszcze taką fajną poduszeczkę na pasku i będe w niebie. Może ktoś powie, że powiało cebulą ale ja nie dbam o to, mam praktycznie to samo za ćwierć ceny takiego pro fotela. A podłokietników nie potrzebuję. Tilta też nie, a jak będe chciał to mechanizm kosztuje 30zł. Przy okazji pokażę Wam biureczko które sam ostatnio sobie zmontowałem, komp jest już w docelowej konfiguracji ale ogólnie pokój jest nadal #workinprogress . Jakby ktoś miał jakieś sugestie czy pytania to nie krępować się.
Więcej fot (kabel menedżment) Imgur tutej klik
#piwnica #battlestation #pcmr #pcmasterrace #fotel #stolarstwo #komnata
#pokazbiurko
andrzejpara - No witam. Szukałem ostatnio jakiegoś dobrego fotela w którym mógłbym sp...

źródło: comment_E1K8hDQO1j0U841wnMp9WIk8N4LTfMsc.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach