Wpis z mikrobloga

Tak z takich prawdziwych porażek życiowych to zrobiłem jako pierwszy na świecie jackpot w Counter-Strikeu. To był rok 2010. Za fraga na serwerze dostawalo się wirtualne $2, za post na forum $5 (nie pamiętam już) i ludzie mogli to #!$%@?ć na jackpocie online na forum wykonanym we fleszu. Kasę za fragi liczyłem z bazy MySQL z psychostats co 5 minut, za wpis doliczalem przy dodawaniu wpisu w #phpbbbyprzemo i #phpbb łatwiutko wszystko się robiło.

Sam jackpot był bardzo fajnie zrobiony, zawsze fajnie mi wychodzil rzeczy we flashu. Losowanie w pamięci robiłem flasha bo forum małe kto będzie czitować ale dziady i tak cheat trainerem czitowali :D:D:D to zrobiłem że po stronie serwera losowanie :D

Jackpot czy jednoręki bandyta normalka. Stawiałeś stawkę, losowałeś i głównie przegrywałeś. Ot zajawke na forum zrobiłem. Ludzie zdobywali kaske na za fragi i posty i ją przejebywali na jackpocie a byli i tacy co wygrali dużo. W jackpocie zamiast owoców byly wszystkie bronie i granaty, gdzie granaty to owoce a Kosiara to 777

Parę lat później #csgo przyszło i skiny. I też myślałem żeby zrobić takie coś i nawet ludziska mi mówili i fajnie wszystko tylko byłem zbyt #!$%@? leniwy (same programowanie nie przerastało mnie wcale) żeby zrobić boty bo Steam nie udostępnia API. A boty/parsowanie to bardzo nudna sprawa. Mówiłem sobie "kiedyś". To było dość długo przez jakimkolwiek betowaniem.

Rok potem wysrało się wszystko, #csgolounge, różne jackpoty itd

To jest ludzie prawdziwy #przegryw, mogłem zarobić naprawdę tysiące, miliony a mi leń wszedł w dupę.

tl;dr; i dla tych co nie są w temacie zrobiłem jednorękiego bandytę w 2010, w 2015 te serwisy wybuchły popularnością, ludzie zarobili naprawdę miliony dolarów. chociaż ja miałem pomysł lata przed grą która powstała przez lenistwo tylko mogę sobie wyobrazić bogactwo xD

#csgo #counterstrike #programowanie #webdev #przegryw #przegryw i jeszcze raz #przegryw ale #mamnauczke
KwadratowyPomidor2 - Tak z takich prawdziwych porażek życiowych to zrobiłem jako pier...

źródło: comment_5VNRGol5hgiZP80n2Be4GIxEamulNhf3.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz