Wpis z mikrobloga

to jest #!$%@? dramat że jak skrytykujesz #4konserwy to jesteś zwyzywany od lewaków, a jak skrytykujesz #neuropa to od prawaków. Ja mam to w piździe, te wasze podziały. Obie grupy są upośledzone, mają dodatkowy chromosom i pochodzą z kazirodczych związków. Oświadczam, że:
- Zależy mi na rozwoju Polski bo tu jest mój dom,
- Jestem ateistą ale obchodzę święta katolickie bo lubię nasze tradycje,
- Nic nie mam do osób LGBT bo mój ulubiony aktor jest gejem, im więcej gejów tym więcej laseczek dla mnie,
- Nie jestem rasistą, (mam kolegę murzyna) ale w finale IO na 100m przodują czarni... tak jak w przestępczości ( ͡° ͜ʖ ͡°),
- Feministkom brakuje bolca - moja kobieta ma takie same zdanie,
- Jak jesteś #przegryw to później wypisujesz jakie to kobiety są złe i materialne - ogarnij się,
- Islam - ABSOLUTNIE NIE,
- Refugees NOT WELCOME,
- Im więcej widzę patusów na ulicach tym bardziej popieram #czarnyprotest,
- Nie uczestniczę w wyborach #polityka bo żadna partia nie zasłużyła na moje poparcie,

stąd moje #pytanie #ankieta

Czy jestem wg wykopowych ekspertów ?

  • Lewakiem 23.2% (16)
  • Prawakiem 23.2% (16)
  • Usuń konto 53.6% (37)

Oddanych głosów: 69

  • 14
@BlueFeather: to przepraszam, zle to ubralem w slowa. Pasterka rok w rok, w niedziele na msze nie chodze ale zawsze mam transmisje w domu bo babcia oglada głośno. Jak widze proboszcza na ulicy to zawsze mowie niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. A w okres swiateczny zycze wesolych swiat
@Haqim: spoko,
trzeci - nie wiem co więcej dodać, poznałem kilku gejów, kilka lesbijek, interesuje mnie to jakimi są ludźmi a nie co robią w łóżku, o legalizacji związków partnerskich się nie wypowiem na ten moment bo nie mam dostatecznej wiedzy na ten temat, to co przyjęło się np w Holandii na naszym gruncie może się nie udać.
czwarty - Murzyn murzynowi nie jest równy, mamy swoich murzynów (jak ten pięściarz)