Wpis z mikrobloga

Nowa wersja ALPHA 0.5.0!

Ale załapałem się na nocną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś będzie bardzo krótko. Zdążyłem - zgodnie z obietnicą - wrzucić nową wersję do końca dzisiejszej niedzieli (dokładnie to 2 minuty przed jej końcem).

Przyznam, że szło bardzo ciężko. Sporo wyzwań i poprawek. Ale udało się. Nieidealnie jednak oceniłbym swoją satysfakcję na 5 z minusem.

Co nowego? Po zalogowaniu sami zobaczycie trochę tych zmian :)

Dla tych co pierwszy raz czytają o tym systemie, już piszę czym on jest:
System służy do organizowania swojego czasu. Tworzysz projekty i zadania. Na tą chwilę prosta funkcjonalność i ładny design. W niedalekiej przyszłości system będzie na tyle inteligentny, że sam będzie podsuwał rozwiązania na twoje zadania. Tak więc, w odróżnieniu od konkurencji, skupiłem się nie na pomocy w zarządzaniu zadaniami a na ich rozwiązywaniu już w zarodku.

Jeżeli chcesz dostępu do systemu, wyślij mi na PW swój adres e-mail lub upomnij się tu, a napiszę do Ciebie.

Proszę, byście mi wybaczyli, ale jestem po 9h dzisiejszej pracy nad serwisem, zwyczajnie padnięty. Wołam w komentarzu niżej zainteresowanych, a tradycyjne podziękowania napiszę jutro pod wieczór.

Jeżeli zainteresowało Cię to co piszę. Zapraszam do obserwowania tagu #jablkowystartup
Opisuję w nim na bieżąco co się dzieje z systemem. Co dwa tygodnie nadchodzi nowa wersja.

Z ciekawostek: znalazłem sposób na w miarę tanie ogarnięcie aplikacji mobilnej (na razie tylko Android). Jest całkiem niezła szansa, że pojawi się na przełomie 2016/2017

#programowanie #javascript #webdev #webstuff #startup #informatyka
  • 19
@JablkowyAndroid Hej! Wygląda na to, że niepoprawnie otagowałeś/aś swój wpis na mikroblogu.
! Tag webstuff został użyty w Twoim wpisie nieprawidłowo. Według mojej bazy danych, wpisy w tym tagu mogą dodawać tylko następujący użytkownicy: klocus. Usuń proszę tag webstuff z Twojego wpisu. Dziękuje.