Wpis z mikrobloga

ja na prawde wierzylem w ta gre, mafia 2 byla ok i oczekiwalem ze dostane to samo + troche wiecej
a oni #!$%@? te wszystkie male rzeczy ktore czynia gry wielkimi, #!$%@? troche bugow i #!$%@? optymalizacje, wtf
#gry #mafia3
goltus - ja na prawde wierzylem w ta gre, mafia 2 byla ok i oczekiwalem ze dostane to...
  • 11
  • Odpowiedz
@goltus: guwnodeveloper... ze starej gry została tylko nazwa i jedna postać. żałuje tych 26godzin ktore poswiecilem na sciagniecie tego czegoś
  • Odpowiedz
@ElCidX: no nie za bardzo, bo to nowa marka, w takim wypadku o sceptycyzm o wiele latwiej, najwiekszym bledem bylo powierzenie tej gry jakims debiutantom(taka kultowa marke lol) a nie czechom z 2k
  • Odpowiedz
@goltus: 3 to nie jest żadna Mafia, tam w ogóle nie ma żadnej Mafii, tylko jakieś bandziory z Ameryki, stworzonej nie przez programistów, tylko politycznie-poprawnych organizacji
  • Odpowiedz
@qlimax3: oj, juz przestan z tym white guilt bullshitem, mnie za specjalnie nie uwiera zmiana klimatow, GTA tez rozgrywa sie w roznych okresach i to wychodzi grze na dobrze ;p
  • Odpowiedz
@qlimax3: no fabularnie chyba tak? pojawia sie postacie z poprzednich czesci, to ze scenarzysci zrobili to nie po twojej mysli, to juz noo... inny problem ;p kanonicznie to kontynuacja Mafii, tak

nie chce sie klocic o etymologie slowa mafia bo to bezsensu, to slowo potocznie oznacza zorganizowane grupy przestepcze wiec mozna ta definicje troche naciagnac i przeniesc akcje w troche inne miejsce

nie mowie ze to nie jest kontrowersyjna decyzja z
  • Odpowiedz
@goltus: Wiedziałem że tak będzie już od momentu gdy ogłoszono, że grą zajmie się amerykańskie studio bez żadnych tytułów AAA na koncie - Hangar 13. Jestem przekonany, że gdyby gra została w Czechach, po kilku obsuwach daty premiery wyszłaby na prawdę dobra gra.
  • Odpowiedz