Wpis z mikrobloga

@dzieju41 Nie spotkałam jeszcze dotąd mężczyzny który mając w/w cechy byłby mega brzydki. A brzydcy rzadko mają takie cechy jak pewność siebie chociażby :P
A wygląd nie jest ważny, jak ktoś ma w sobie "to coś".
  • Odpowiedz
@dzieju41: @cesarz_galaktyki: paczcie kumple i się uczcie:
hej mała, @VVeronika: choć na kolana, 3 plus 3 to 6, ale 1 plus 1 czasem daje 1, kuwra dziś trzeba iść wcześniej spać by jutro wstać, posprzątaj bo chcę odpocząć, zamów order
przeciętna loszka po otrzymaniu takiego komunikatu ma od trzech do dziesięciu minut w głowie szum, nie może wszystkiego pojąć, a niżej mokro, tak to działa, pozdro
  • Odpowiedz
@fortheworld: Nie wiem ale znałem gościa który za sex musiał płacić( ͡° ͜ʖ ͡°) do czasu jak po babci dostał w spadku majątek warty ok 3 mln złotych. I dziwnym trafem nagle koleżanki zaczęły się nim interesować. Wychodzi na to że musiał mieć bardzo dużego #!$%@? o którym dowiedziały się koleżanki.
  • Odpowiedz
Nie spotkałam jeszcze dotąd mężczyzny który mając w/w cechy byłby mega brzydki.


@VVeronika: Oczywiście, bo pozytywne cechy rozlewają się na inne. I tak na przykład wykładowca wydaje się wyższy (fizycznie) niż jest w rzeczywistości, bo ma wysoką pozycję społeczną. Na podobnej zasadzie gruby milioner może być 'misiaczkiem', ale gruby wykopek już tylko '#!$%@?ą'.
  • Odpowiedz
@fortheworld: Ogólnie to charakter, charakter i jeszcze raz charakter. Odpowiednie jego cechy są w stanie skutecznie obracać resztę wad w zalety, albo w najgorszym przypadku je maskować. Powiedziałbym też, że w pewnym stopniu ważna jest także pozycja społeczna, ale ona niejako wiąże się z charakterem, bo jest najlepszym i widocznym gołym okiem dowodem zaradności, ambicji i charyzmy samca (czyli znów cech charakteru). Wystarczy rozejrzeć się po ulicy albo spojrzeć po znajomych,
  • Odpowiedz
@fortheworld: Facet musi przede wszystkim imponować, zawsze wiedzieć jak się zachować. Jako różowy powiem szczerze, że kręci mnie u faceta zdecydowanie, ambicje i zamożność, natomiast umysłowa. Jest różnica pomiędzy chłopakiem, który zarabia sporo ale przepieprza to na imprezy a pomiędzy chłopakiem, który niewiele zarabia ale potrafi tymi pieniędzmi dysponować i zachować rozsądek.
  • Odpowiedz