Wpis z mikrobloga

Wróciłam niedawno z Macedonii i zostało mi trochę ichniejszej waluty - ciężko toto wymienić gdziekolwiek, więc czemu nie #rozdajo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wśród plusujących wybiorę osobę, której podeślę ten oto dziesięciodenarowy macedoński banknot. Uwierzcie, że jego kondycja jest lepsza niż 90% papierków, którymi obraca się w Skopje i okolicach.
Czas do jutra do 15:00 - a za każdą obserwację tagu #12podrozy ślicznie dziękuję, bo niedługo relacja z Macedonii
A dla zainteresowanych mój blog tutaj
#numizmatyka #podroze #podrozujzwykopem
Pobierz S.....n - Wróciłam niedawno z Macedonii i zostało mi trochę ichniejszej waluty - cięż...
źródło: comment_5Yss6RdhoUQsbKX9rX0NSUtwsxvUduHh.jpg
  • 26
@Snuffkin: jak wygram to będzie znak, że mam odwiedzić Macedonię, a jeśli w przeciągu roku tego nie zrobię to zobowiązuję się kupić 100 denarów Macedońskich (tak, dobrze czytacie, 7 złotych XD) i prześlę dalej
kręć kołem mirku, zdaję się na wolę wszechświata
@Glos_z_sali: @Snuffkin: Hmm, byłem w tym roku na Bałkanach i obiło mi się coś o uszy, że w pewnym kraju (bodajże Macedonia) jakiś banknot (chyba 50 lub 10) jest ciężko dostępny, rzadko wydaje się go jako resztę w sklepach, bo podobno przynosi szczęście - wiecie coś na ten temat?