Wpis z mikrobloga

Chcę kupić na szybko domenę i hosting do WP. Chcę po prostu robić testy itp. Na home znalazłem opcję z 5. stronami na pół roku za 76zł około. Z jednej strony nie musi być cudów, bo to testówka, a z drugiej decyduję się na ten krok szukając tanich, najlepiej polskich hostingów do długoterminowych projektów. Ktoś coś lepszego poleci? Ojczulki i niebiescy chcą się wiązać na rok + trochę tam jednak wychodzi.
#hosting #wordpress
  • 14
@Fagaldo_Antonio: aj waj, na pół roku/rok szukałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) na rok narzekałem, bo cenami ładnie dali. Ogółem wiem, że poza swoją pierdółką będę stawiał ze 2 stronki dla nietechnicznej rodziny, dlatego szukam też dla nich taniego w dłuższym okresie.
@xDrope: Gorzej wybrać nie mogłeś ;) No ale @beee ostrzegał... Co zrobić...
Chociaż tyle dobrze, że pewnie brałeś opcję Wordpress z tego co czytam... Ona już na nowszej generacji serwerów...
Chociaż z tego co piszesz i tak tego nie użyjesz ;)

No i domenę możesz gdzieś indziej zawsze kupić np. ovh.pl ( ~10 / rok; odnowienia z minimalną marżą )
Ogółem szukam czegoś po Polsku, bo tak jak pisałem dla ludzi niekumatych to będzie.


@xDrope: Każda informacja, którą tam umieścisz, będzie do dyspozycji funkcyjnych reżimu na telefon, w tym kto, skąd, kiedy i jak długo serwer odpytywał.

Mając do dyspozycji dane z maszyny, z której korzystasz stale, można także monitorować Twoją aktywność, także wstecz.

Ktoś inny może zostawić tam informacje, za którą funkcyjni reżimu mogą obarczyć odpowiedzialnością Ciebie.

Były przypadki zamykania
@factorys: @Gazarjan: Ja nie mam nic do ukrycia, ale jak ktoś ma trzepać Janusza i Grażynę, bo im postawiłem wizytówkę na witrynie to mi się trochę nie uśmiecha ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za odpowiedzi. Widzę, że to znacznie głębszy temat i będę drążył. Moje testy to nauka WP wraz z postawieniem przykładowych stron, ale dzięki za ostrzeżenia.
@xDrope - rozważ https://www.hekko.pl

Sam korzystam z autoinstalatora, który jest w każdym pakiecie i bardzo go sobie chwalę, szybciutko umożliwia stawianie testowych środowisk, oczywiście także WP. W branży hostingowej pracuję od 2001 roku i jest to chyba najlepiej działająca marka, jaką widziałem "od środka".

Opinie Klientów możesz sprawdzić tutaj:
http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/13-hekko-pl/

Z tym kodem natomiast masz 30% rabatu w pierwszym cyklu: WYKOP23423

Natomiast ceny odnowień (żeby uniknąć niespodzianek), które mogą zdarzać się w