Wpis z mikrobloga

Stoję sobie w kolejce do kasy, przede mną dwóch guwniakuw na oko tak z 12 lat, i nagle słyszę jak jeden mówi że ale by wyruchał tę Wiktorię z klatki obok :D Ogólnie to młodzi mieli bardzo bogaty zasób przekleństw, tak sobie chwile posłuchałem i w mojej głowie zakiełkował szatański plan XD Zabrałem paczkę durexów, i myk między jego czipsy i batony jak nie patrzył ( ͡º ͜ʖ͡º) Kasjerka kasuje te batony i nagle zabrała gumki, skasowała i tak popatrzyła raz na niego, raz na gumki a młody spalił takiego buraka że prawie mi się go szkoda zrobiło. Zdążył tylko wydukać z siebie "to nie e moje" i po zapłaceniu pospiesznie #!$%@?ł wbijając wzrok w podłogę :D
#heheszki #coolstory #czujedobrzeczlowiek
  • 16
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz: Masz ty RiGCz? Wiesz co żeś zrobił głąbie? Mały ma teraz traumę do antykoncepcji i będzie z wiekiem płodził podobnych sobie bęcwałów, bo za każdym razem jak spojrzy na prezerwatywy to mu się ta sytuacja przy kasie przypomni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz Ostatnio miale sytuację podczas wieczornego spaceru z psem jak gówniak i dwie gówniaczki w wieku 13 lat palily szlugi, wiem ze w ich wieku czasami robilo się gorsze rzeczy ale każdy kiedyś z tym się krył za garażami a oni na środku ulicy i mają #!$%@? :D co to się dzieje z tymi dziećmi to ja nie...
  • Odpowiedz